Presvlacenje enterijera - Najbolji u BiH ?

Presvlacenje enterijera - Najbolji u BiH ?

Evo raja jedna tema vezana za presvlacenje. Dosta ih je bilo tipa gdje uraditi ovo gdje ono al mislim da nije nijedna ovako ostro i direktno da se nadju najbolji ljudi u BiH koji rade taj posao. Znaci utisci , savjeti , preporuke kao i slike vasih enterijera . Gdje ste radili , kako ste zadovoljni kako radom tako i cijenom. Otvorio sam temu iz vise razloga a najbitniji je da hocu sad da radim nebo a kasnije i sve ostalo. Ne bih volio da mi se odljepi kao i inace zelim kvalitet. Znam da je Esmer dobar pa me zanima imali iko da je bolji od njega , cijena nije bitna samo ako moze izvesti fabriku.
 
Član
Dragone, imas Mirsu na vojničkom blizu Hote kod samousluzne praone.
Lik je radio invisible-u enterijer i stvarno dobro radi nije bas ni jeftin a i nacekas se ali lik radi dobro pravo!
 
Član
Franki je napisao(la):
Pa ima onaj sa foruma iz Visokog ja mislim kazu svi da je dobar.

Esmer 061/417-721 ( radio meni na Fiat Punto 1.4 gt turbo volan, kozicu mjenjaca, kuglu mjenjaca )


Asim tapacirer na Bistriku ( 061/167-212 ), meni radio na Puntu cabrio sjedista u kozu, imate u garazi slike kako je ispalo ;) 13. strana teme

http://www.bhtuning.com/punto-cabrio-by-bertone-t-61843-13.html
 
G

GoPlay

Meni sinoc Esmer radio volan . Prezadovoljan sam. I gledao uratke auta koja je radio... drama.. od eclipsa, bmw, audia, mercedesa... ma sta ti padne na pamet momak odradi bolje od FABRIKE jer radi rucno !!!
 
Član
Tahir Hajdarevic iz Kiseljaka, inace clan na nasem forumu, pogledaj moja sedista u garazi, ja nemam tolerancije za fuseraj a ni on...
 
Član
Imate i M-Gratex u gradačcu i oni se bave tim vec dugi niz godina, na ovim prostorima su oni nanjjaci, skoro kao i fabricki izgleda, vjerujem po zahtjevu da moze i exkluzivnije uz to rade i vez ko hoce neki logo ime il nes slicno na sjedistu :cool: npr zmajev znak i ispod njega OPC da pise :D
 
Ima neki lik i u Jelahu extra radi,a nabavit cu broj dok odem kod jarana
x1wuba.jpg
 
Ako je taj iz gradacca Mido sto drzi firmu vidio sam mu rad , nisam zadovoljan nikako . Od tapacira koji iza sebe imaju zraka tj nisu ni zaljepljeni samo zategnuti do sjedista kojima je prevelik razmak savova i pocjepat ce se za cas
 
Ova nisu losa , ovo su sigurno GTI sjedista ona recaro . Ne svidja mi se kako je ruzno usio naziv , imali bolja slika mozda iz tog ugla ne valja
 
Ma recaro sjedala nije ubacivao nista,samo taj sto radi on skine tvoj fabricki materijal i onda svoj prilagodjava na spuzvu koja je ostala na sjedalima.
Za mene m-gratex sto radi ovaj je profesionalac za njih.
scwbvo.jpg
16jg9yx.jpg
 
Član
Da ne bude zabune ... Taj iz M-Gratex-a radi NAVLAKE i presvlacenje sjedista. To su dva razlicita svijeta, pa ovi sto su gledali njegove radove, mozda su vidjeli navlake ... Meni je radio navlake za Zafiru i s' obzirom da su to samo navlake, ekstra ih je uradio, evo vec treca godina su na autu i nisu se makle smjesta, niti razvukle ni bilo sta, a Zafira gazi finih kilometara godisnje ...

Ja sam pricao sa njim u vezi sjedista iz Astre, da mi ih nanovo presvuce i pokazivao mi je neke slike i uopste nisu losi radovi nimalo.

Da ne ispadne sad da ga reklamiram ili nesto, nisam uzivo vidio njegove radove presvucenih sjedista, pa ne mogu reci, nego samo skrecem paznju, da ne bude zabune ... covjek radi dvije vrste posla ...
 
Top