Presretači u BIH

Presretači u BIH

Član
AmmaR84 je napisao(la):
pukim48 je napisao(la):
Bijeljina-Ban Brdo....VW Golf mk4..bijeli....SDI :D

cuj sdi :icon_eek: koga on moze presresti :lol::lol:

ni meni nije bilo jasno..kako i sta i 'ladno odem do policajca (pretezno parkiraju ispred moje kuce) i pitam..koji motor kad on kaze 1,9 SDI..ja njemu zezas me covjece kako ce to ici...a on-zavisi kako ga ko vozi :lol::lol::lol:

znas kako ovdje kod nas nema auto-puta :D....ne treba mu vise od 150 km/h kad je ogranicenje 50 km/h i 60 km/h a na dva mjesta od Ban Brda do Bijeljine je ogranicenje po 80 km/h...pa ti vidi treba li jaca masina ;)
 
Član
a da, inace na ovom nasem putu-otkako je presvucen..ko god da je divljao..izgubio je glavu...od jula pa do novembra....6 osoba poginulo i oko 10 udesa sa laksimi tezim povredama ;)
 
Član
Ove momke smo zaboravili :lol:

ibafGkvJGebst7.jpg
 
Član
U mo ima jos astra kao boja kave vidam ih redovno u njoj, u ČP imaju plave astre i čevorke :) osim tih bjelih astri
 
Član
pukim48 je napisao(la):
a da, inace na ovom nasem putu-otkako je presvucen..ko god da je divljao..izgubio je glavu...od jula pa do novembra....6 osoba poginulo i oko 10 udesa sa laksimi tezim povredama ;)

Sve je to relativno :D
 
Član
Neko je vec nabrojao ove presretace iz Sa, pravo su nezgodni, zbog njih vise gledam u retrovizor nego gdje vozim. Ne svidja mi se to nikako.

Mene jednom uhvatili u Sa...
 
Član
ako vozite po sarajevu policija/presretaci su promijenili ona standardna mjesta gdje came/cekaju,.,
prije su stajali na aneksu kod onih vodo materijala ,., sada su se spustili semafor nize prema dobrinji kod one prodavnice kedas tako nesto,.,
priije su bili na ulazu u lukavicu-izlaz dobrinja sada su u zbunju iza kamere gdje je pozarni izlaz iz aerodroma,.
na otoci/gras gdje tramovi ulaze sada stoje zastekani prema ilidzi,.
na energopetol il ina stoje stalno crni/tamno plavi golf 5,.,
ispod supske petlje prema centru sarajeva crna/tamno plava 5,.,
prema vogosci u barama iznad omv ono prosirenje ceka toyota,.,.
izlaz iz vogosce prema brezi ilijasu poslije petrola vecinom golf 5 ceka fata na radar/jednom su bili onaj novi tunel iz vogosce prema sarajevu sto nije zavrsen cekaju na brdu ususkani,.

sreca hladno nema ovih presretaca na skuterima/prdilicama/
 
Član
ja sam svaku noc relacija bare - ilidza nikad me presretaci nisu zaustavili a znam poprilicno podivljati:123::D
 
Top