Preporuka za pregled i eventualni remont letve i stuba volana

Preporuka za pregled i eventualni remont letve i stuba volana

Član
Za remont ti preporucujem firmu Hidro Ring Karuse Jelah. Nije tz kanton ali ti nije ni daleko. Ja sam nosio jednu letvu na preporuku drugova i odradili su je momacki. Ako nemaju puno posla moze bit u toku dana gotovo ako se ujutro odnese, u najgorem slucaju slijedeceg jutra je spremna.
 
Član
ja sam prije tri mjeseca u gradačcu radio remont letve volana na mercedesu c klasa W202, nije mi nikako servo radio, i ovdje u živinicama skinem letvu i odnesem dole u gradačac , čekao jedno 2-3 sata dok to oni remontuju, uglanvom promijenili su sve sto je trebalo, neki semerinzi,gumice itd... mene je to koštalo 180 KM ..
e sad jedini problem je taj sto ne mogu broj nigdje da nađem,pa nam valja čekat nekoga ko još zna za ovu firmu . ili otiđi u gradačac i raspitaj se po benzinskim pumpama ko radi letve volana, mislim da ces brzo saznat jer malo je to mjesto
 
Ok. Hvala na info. Probacu sa Gradaccem prvo jer mi je blizi. Meni prvo treba i dobra dijagnostika, jer vec imam tri dijagnoze:
1. Krst volana
2. Ni slucajno krst vec letva
3. Ni krst ni letva vec lupka u stubu volana, ali se to ne rastavlja vec mijenja komplet (ovlasteni servis).

Nadam se da taj majstor u Gradaccu dobar dijagnosticar.

BTW, da to nije majstor iz ove teme ili se bas radi o firmi?
 
Poslednja izmena:
Top