Preporuka za auto.(Opel,Bmw,Golf)

Preporuka za auto.(Opel,Bmw,Golf)

Pozdrav novi sam na forumu,pa molim admine ako sam slucajno krivo postavio temu neka je premjeste na pravo mjesto jer sam satima trazio gdje postaviti.Hvala.
Ovako da prijedjemo na stvar,kupio bih neko auto,a ni sam ne znam koje kak naslov govori,bmw ,opel ili golf.Eh sada,konkretno me zanima bmw e30,e34,e36 ili golf 3 gti ili opel calibra.
Sada ja vas pitam posto sada vozim golf 1,dizela naravno to mi je dosadilo,preslab je pa bih uzeo sebi auto.
Koje je od ovih navedenih najeftiniji za odrzavanje,za bmw je naravno plin jer znam da trose.
Gledao sam golfove po piku ali izgleda da svi imaju plin obicni onaj na flanđu,e da pitam bili to ikako pravilo probleme ? detonacije i ostalo posto do najblizeg servisa za plin sam udaljen 200kilometara.I gledam vecinom su vjerovatno ugradjeni negdje na crno nemaju ni atesta,mozda je smjesno ali imaju li takve instalacije plina opasnost od eksplozije.
Za bmw bih naravno sekventni plin posto je bmw vecinom sestak u e34 verziji i e36 (m50b25 i m20b25) to je plasticna usisna pa mora sekvent.
Stvara li problem obicni plin na kocki e30 npr 318,325 posto je metalna usisna?.Isto pitanje i za e36 318.
Eh sada najvise me zainteresirala opel calibra,ali pitanje je dali 2.0 8v ili 2.0 16v ?
Koliko trose calibre otvoreno,grad? gazenje?.
Koja je pouzdanija verzija 2.0 8v ili 16v.
Hvala i sorry ako sam nesto pogrijesio,pa isto molim da mi pokusate nekako odgovoriti na sva pitanja.
 
Član
"Koje je od ovih navedenih najeftiniji za odrzavanje,za bmw je naravno plin jer znam da trose..."

Ko ti je to rekao da puno trose?
Iz prve ruke ti kazem da ne trose... Imam 2.0 6-aka koji po gradu normalne voznje uzme smijesnih 9-10L uz cesto stiskanje... Ako je ispravan oni trose sasvim normalno ako ne i manje od auta sa istom snagom... Kod nas ih je dosta rastelanih i ubijenih pa ljudi vicu to trosi a ne ide, ako je ispravan ne trosi a ide ;)
BMW-a 1.6 i 1.8 ne uzimaj jer oni ti trose kao 6-ak moj a ne idu kao 6-ak :) od 1.8 dolazi u obzir samo 16V...
Odravanje, cijene su iste kao i u ostalih konkurenata mozda par maraka skuplje, a sigurno su dugotrajniji od konkurenata, recimo vodena pumpa za mene je 60km stavljena nova 2001-e godine i ja je ove godine zamijenio jer je pocela curiti, lezaj zadnji fabricki jos uvijek, prednji jedan promijenjen samo, amortizeri 80km komad a ima im preko 10 godina zadnjima kako su stavljeni i slicno...
Opel limarija losa i treba je dobro pregledati, motori nepoderivi, potrosnja u skladu sa snagom, odrzavanje kao i ko svakog drugog auta...
Golf 3 takodje dobro pregledati limariju jer i oni hoce fino propasti dole i po gredama, 2.0 8v GTI sa 115 konja motor izbjegavati, bar bi ja izbjegavao jer jos nijednog nisam vidio golfa s tim motorom da ide dobro nego su svi tromi a trose po gradu boze sacuvaj... samo 2.0 16V motor... Odrzavanje jeftinije od opela ili bmw-a ali zato cesto i prokucka kugla odu cahure na lafetu, ode lezaj tocka, krajnica spona i slicno... Kad na kraju pogledas sta si sve zamijenio u par godina na golfu a sta na BMW-u ispadne da je bmw jeftiniji za odravanje jer kad zamijenis na BMW-u onda traje par godina dok kod golfa stavis novu kuglu i ona prokucka za godinu dana, lezaj, krajnica itd...
 
Član
Ako si pocetnik,nemoj bmwa s jacim motorom.
Calibra ti je seljast automobil,ne treba ti to u zivotu.
Golf troši,ne ide nes specijalno,plus to je trica i ne moze biti nista drugo sem trice.
Trazi 4 opciju.
 
Sve su to stari i izgaženi auti, jer su i namjenjeni za sportski orijentirane vozače. Ako nije u pitanju neki primjerak koji je restauriran i sa novom mehanikom, nemoj očekivati puno od bilo kojeg spomenutog auta.

A i snaga koja je deklarirana kad su bili novi i svježi sigurno više nije tolika, ljudi u pravilu očekivaju bijesnu mašinu a ostanu razočarani.
 
Član
A da razmisliš o nekom korejancu ili japancu. Nakon dosta šaranja po markama nekako mi kosooki izgledaju optimalno rješenje, posebno jer uzimaš polovno, a hočeš malo jače.
 
Član
Sve su to stari i izgaženi auti, jer su i namjenjeni za sportski orijentirane vozače. Ako nije u pitanju neki primjerak koji je restauriran i sa novom mehanikom, nemoj očekivati puno od bilo kojeg spomenutog auta.

A i snaga koja je deklarirana kad su bili novi i svježi sigurno više nije tolika, ljudi u pravilu očekivaju bijesnu mašinu a ostanu razočarani.

To stari potroseni motori objesi macku o rep :) ako je motor dobro odrzavan i poslije 30 godina on ima snage kakvu je imao i prije 30 godina, motor treba znati odrzavati a ne samo promijeni ulje i filter i to je to... Evo moj je star 30 godina motor pa drzi i dalje novu generaciju motora poput dizela koji imaju Nm na bacanje :)

Pa ako cemo gledati potrosene motore kako ih zovete onda u 90% auta novijih su sve potroseni motori jer svi imaju vec preko 300 000km tacnije udju u bosni sa vec preko 300 000km, vecina auta od 2000-e godine pa do danas ima vise kilometara predjenih nego moj bmw koji je star 30 godina... Ako cemo tako gledati potrosene motore, ne trose godine motor nego kilometri i lose odrzavanje i los vozac...
 
Član
Calibra je ok auto, samo što se ne može naći više nijedna pristojna, ili je leš ili je čunirana.
Ako ćeš ugrađivati plin bolje kupi auto bez plina, pa ugradi negdje čestito plin, puno bolje nego da se zezaš sa nekim instalacijama pitaj Boga kad i gdje ugrađenim, bez papira i sl.
 
BHT Ovisnik
Ja bih najprije bmw, ali kao pocetnik malte ne,bolje nemoj. Znam po E46 sto imam kada iskljucim ESP i sve kako hoce zaigrat,a nije nesto bijesno, 2.0 benzinac,tako da radije se strpit pa uzeti kasnije bmw koji ima esp.
Calibra solidno auto ako nije nadzidzano i trulo, ovi 8V ne trose uopce,peri deri motori.
Moj bi izbor bio,iako ti je mozda ovo malo starije,ali meni vrh auto, da sad imam 1500km odmah bih ga otisao i kupio:
http://www.bhtuning.com/threads/p-honda-civic-ed7-1-6i-sohc.96009/

Mozes pogledati nekog za te novce citroen saxa s klimom, dobro idu
 
Član
Drži se žutiiiiiiih. Ako si ikad čitao o logici kojom su se vodili kad su napadali USA tržište značeš zašto. Prća o Xerox kopir aparatima
 
To stari potroseni motori objesi macku o rep :) ako je motor dobro odrzavan i poslije 30 godina on ima snage kakvu je imao i prije 30 godina, motor treba znati odrzavati a ne samo promijeni ulje i filter i to je to... Evo moj je star 30 godina motor pa drzi i dalje novu generaciju motora poput dizela koji imaju Nm na bacanje :)

Pa ako cemo gledati potrosene motore kako ih zovete onda u 90% auta novijih su sve potroseni motori jer svi imaju vec preko 300 000km tacnije udju u bosni sa vec preko 300 000km, vecina auta od 2000-e godine pa do danas ima vise kilometara predjenih nego moj bmw koji je star 30 godina... Ako cemo tako gledati potrosene motore, ne trose godine motor nego kilometri i lose odrzavanje i los vozac...

Samo pročitaj moj post ponovo :)

Sve su to stari i izgaženi auti, jer su i namjenjeni za sportski orijentirane vozače. Ako nije u pitanju neki primjerak koji je restauriran i sa novom mehanikom, nemoj očekivati puno od bilo kojeg spomenutog auta.

A i snaga koja je deklarirana kad su bili novi i svježi sigurno više nije tolika, ljudi u pravilu očekivaju bijesnu mašinu a ostanu razočarani.
 
Eh hvala na odgovorima,nego zaboravio sam jos naspomenuti,sivdjela mi se calibra kako ide,150ks ali sam cuo da nema djelova ovo ono,nez,znaci golfa iskljucujem,japance ne bih hvala.Mozda jesam mladi vozac ali vozim od svoje 15,iako je bilo dosta kazni zbog ne polozenog vozackog ispita.
Nisam neki divljak i najvaznije nisam spomenuo ne prelazim puno kilometara,cisto bih uzeo da imam nekada malo ga potegnut malo grad vecinom otvorena,80% otvorena 20% grad.
Tjedno prelazim 200-300max kilometara.
A to sto sam mislio za bmw da trosi jer sam se vozao u 2.0 24v i gutao je gorivo hahaha.
Nego stvara li plin probleme autu,onaj obicni.
Jos nesto ako moze netko da mi odg,kolika je tocna potrosnja calibre 2.0 16v a koliko 8v?
 
Poslednja izmena:
BHT Ovisnik
To i jest problem otvorena haha. Mene ponese adrenalin kako bmw fino lezi na cesti,ide kroz zavoje, i onda samo vidim guza lagano hoce mrdnut,drzi je ESP, kad ga ugasim bome ga treba pripaziti. Jer nesvijesno osjecaj ponese :) i ja vozim od 15te pa opet kazem,i sad mi je jako auto,pa se bojim starijeg bmw-a,osim samo za zajebanciju pa da se idem uciti po pisti :)
 
Ne boj se nisam ja neki divljak,drazi mi je zivot neg adrenalin ;) Samo mi treba malo jace auto da gustiram a sa ovim kecom nmg nikako ni udobno se smjestit pikaju me zice u guzicu jer su propala sjedista :(
 
Top