PRELAZ ZA RADIO

PRELAZ ZA RADIO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
INTERESUJE ME DALI MI TREBA PRELAZ (ADAPTER)NA KOKPITU
AKO IZVADIM ORG. RADIO IZ 156 ALFE 2004g
I KAKAV JE DZEK POZADI DALI MI TREBA
STA TU ILI JE STANDARD
sony pioneer alpina PO VASEM MISLJENJU
STA KUPITI

UNAPRIJED HVALA
 
Član
alpine ako hoces kvalitet ali racunaj na paprenu cijenu. pioneer je najbolji odnos ulozeno dobiveno a cjenovno je ispod alpine a ja sony ne bi ni spominjao

kad skines fabricki radio trebalo bi da budu eurodzek-ovi ispod. barem je kod mene tako

kad skines fabricki radio trebalo bi da budu eurodzek-ovi ispod. barem je kod mene tako
 
Član
A ja bih naprotiv sony bas spomenuo, cisto iz razloga sto imaju jedan model HU-a koji savvvvvvvvrseno se uklapa u interijer 156tice, srebrni je model, sa displeyem malim kockastim na desnoj strani HU-a, ovi znalci bi mogli znati koji je model tacno u pitanju. Imas eurojack, i trebat ces plasticni adapter da bi se lijepo popunila praznina oko radia.
 
Član
Deyo je napisao(la):
Ne znam što kudite sony... imam i pioneer i sony... i sony me uvijek obraduje kad nastavi "svirat" tamo gdje je stao... i VELIKA ZAMJERKA na pioneer je glupi shuffle... moraš odslušati pjesmu pa da on prebaci nasumično... Što se tiče zvuka pioneer je dosta bolji :)

ne kotnam to... kak mislis??
PS. ne koristim pioneer, pa zato pitam :icon_biggrin:
 
Član
druze kolko para tolko muzike .... alpine stoji za najbolje SQ HU .... Pioneer, Sony, JVC, Panasonic i ostali su male maze .... tako da kolko para tolko muzike .... moj savjet Alpine, pogledaj malo ovdje www.caraudio.ba .... BTW, bolje neki slabiji alpine uredjaj nego neki jaci pioneerov itd itd itd .... a nije ba ni alpine tolko skup eto imas tu na toj stranici i cjenovnike sa desne strane pa pogledaj malo .... pozzz
 
Početnik
prije 3 dana stavio ovaj HU u 156Cu i to bas isto godiste


CDE-9882Ri_47.jpg


ovaj ima promjenjivo osvjetljenje pa ovu dugmad sto su plava zamisli crvenim.

Cijena ovog modela je 470KM

od opcija ima sve

CD, MP3, iPod full speed, USB , 4x50( 21W RMS ) pripremu za komande sa volana , RDS tuner, HPF, Bass Engine, itd..

trebat ce ti i ovaj adapter ili ako ti ne smeta rupa oko HU onda nece.,.


imas i ovaj za 319KM

CDE-9874RB_39.jpg


3_313.jpg
 
Član
alpine prva marka koju bih preporucio....sony druga,jer sam bio u situaciji istu muziku kopcat i na sony-ev player i na pioneer,oba su 4x50W,pajo je mosfet,al sony 3 puta bolje svira...mozda je to neka greska bila kod ove serije pioneerovog hu-a,al fakat je preslab bio...eto toliko od mene...ALPINE IS THE BEST FUCK THE REST:cool:;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top