Prednji trap Audi A6

Prednji trap Audi A6

Član
Trebao bih raditi prednji trap na autu, zanima me sta sve treba da se zamijeni i koliko to kosta i gdje najbolje za dijelove. Cuje mi se lupkanje u prednjem kraju i auto mi vuce u stranu a na vecim brzinama auto je skroz nestabilan.
 
Član
Imas 2 ramena mala gore i dva velika ramena dole sve su sa kuglama i upresanim gumenim cahurama i imas krajnicu, to je jedna strana i tako imas i na drugoj strani, imas jos gumice balans stange i vidi kakva ti je letva volana. Otprilike oko 3-400 je po strani bar u Bihacu...
 
Član
nisam rekao da je 99. god i 110kw, maloprije sam zvao jedne autodijelove i kaze mi komplet 390 km
 
RS TURBO je napisao(la):
Imas 2 ramena mala gore i dva velika ramena dole sve su sa kuglama i upresanim gumenim cahurama i imas krajnicu, to je jedna strana i tako imas i na drugoj strani, imas jos gumice balans stange i vidi kakva ti je letva volana. Otprilike oko 3-400 je po strani bar u Bihacu...

+ stabilizatori balans-stange koji se kace na ravna donja ramena,i jos dvije spone

pazi sta uzimas,ako mislis raditi kompletan trap,uzmi na jednom mjestu i to kvalitet,radi nekog popusta na kolicinu,(samo donje krivo rame odlicne kvalitete je oko 120-150KM) a imas i ovu neku teknorot marku,pravi fush,kompletan set sa svim sarafima i maticama u Turskoj dodje 150eura

moj savjet,nadji dobrog majstora,rastavi svaki dio (jer na dizalici nemozes vidjeti svako ostecenje,napregne se ovjes pa se mali luft izgubi) vizuelno ,rukom,probaj svaku kuglu,krajnicu,pa koja bude ostecena kupi da valja i montiraj...naravno nakon svega toga uradi geometriju trapa

Vedran87 je napisao(la):
nisam rekao da je 99. god i 110kw, maloprije sam zvao jedne autodijelove i kaze mi komplet 390 km

pretpostavljam kod Skore
 
Član
Majstoru cu svakako otici da pogleda u kakvom je stanju i hoce li biti potrebno sve mijenjati...kod Skore sam i gledao
 
Top