Predlog i pitanje

Predlog i pitanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kupio sam za golfa mk1 instrument tablu noviju od owe moje..pa me zanima u koju boju da je farbam(auto mi je bele boje),ja sam planirao da uradim unutra fazon crno bele boje(komplet enterijer) pa me zanima dal da je farbam u crno ili belo...i dal moze da se spoji obrtometar kod mene(fabricka tabla nije imala ni sam ni obrtaje,samo KMH)i ako moze sta se radi...
 
Član
To za obrtaje moras naci org. sat od nekog keca koji je imao,to mozes naci na otpadima...

Sto se tice farbanja sve zavisi sta furas i kakvo ti je auto....jel vec sredjeno ili tek pocinjes...
 
nije ni da tek pocinjem nije ni da zawrsavam,na sredini sam..spolja sam mislio jos da mu uradim,spustanje,onaj prednji spojler,mozda skidam brawice i matiram haubu u crnu boju,a unutra bi hteo da izgleda ko swemirski brod...xD....
 
Član
nije golf za ta preseravanja sa farbom unutra samo mat crno kako i treba da bude i vjeruj mi bit ces najsretniji ta auta sta su unutra ofarbana u bijelo isto ko da se u frizideru vozis sve u crno i presvuci siceve u crnu boju sa bijelim koncem i perverzija
 
Član
MACNE_Gti je napisao(la):
Kupio sam za golfa mk1 instrument tablu noviju od owe moje..pa me zanima u koju boju da je farbam(auto mi je bele boje),ja sam planirao da uradim unutra fazon crno bele boje(komplet enterijer) pa me zanima dal da je farbam u crno ili belo...i dal moze da se spoji obrtometar kod mene(fabricka tabla nije imala ni sam ni obrtaje,samo KMH)i ako moze sta se radi...

ostavi instrument tablu u boji kakvoj jeste nemoj je farbati. I obrtaji ti nece sami raditi moras dovesti sajlu iz motora .
 
tablu mora da farbam,ostecena je sa strane(kada je vlasnik tog golfa od kog je skinuta tabla farbao golfa prskalo mu je bele boje malo po njoj sa strane,ja zato..)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top