Pravljenje kljuca-Tuzla

Pravljenje kljuca-Tuzla

Član
Ajmo Tuzlaci ima li neko i gdje da pravi kljuceve,to jest da mi napravi jos jedan?Kljuc je s kodom ili kako vec to ide,u pitanju je Golf 4 ?I kako se krecu cijene ti kljuveca da neko napravi ?
 
Član
Kad je već otvorena tema, zna li neko nekoga da kopira Pežo ključeve i za koliko para? U pitanju je onaj noviji, skakavac od 307-ice.
 
TuLe je napisao(la):
jesi li bio u merkatoru, u onoj "NAM" kopirnici, oni rade sve...

znal neko kako se kreću cijene?

imao sam ponuda po 120KM i 150KM, al mi to nekako skupo (žao mi dat te pare za jedan pišljivi ključ).
 
Član
Ne znam kako si ti kljucevi tako skupi, ili vec ako su skupi kako vec nije provaljena neka alternativa...Čuj 150 km :icon_rolleyes:
Nebi dao preko 30 km makar ga na zice palio :D
 
Franki je napisao(la):
Ne znam kako si ti kljucevi tako skupi, ili vec ako su skupi kako vec nije provaljena neka alternativa...Čuj 150 km :icon_rolleyes:
Nebi dao preko 30 km makar ga na zice palio :D
jedan mi nudio za 120KM pa ako bih bio spreman dva kupit on bi mi treći uradio gratis, al to ti je već 240KM.
 
Član
Gazija2001 je napisao(la):
Franki je napisao(la):
Ne znam kako si ti kljucevi tako skupi, ili vec ako su skupi kako vec nije provaljena neka alternativa...Čuj 150 km :icon_rolleyes:
Nebi dao preko 30 km makar ga na zice palio :D
jedan mi nudio za 120KM pa ako bih bio spreman dva kupit on bi mi treći uradio gratis, al to ti je već 240KM.
Moze to jeftinije provjeri prvo u ovlastenom
;)
 
Član
Gazija2001 je napisao(la):
TuLe je napisao(la):
jesi li bio u merkatoru, u onoj "NAM" kopirnici, oni rade sve...

znal neko kako se kreću cijene?

imao sam ponuda po 120KM i 150KM, al mi to nekako skupo (žao mi dat te pare za jedan pišljivi ključ).

jedino sutra na poslu kad budem na pauzi da svratim pitat... ovako pojma nemam...
 
Top