pozz svima

pozz svima

Član
Pantic Nedeljko, iz Banja Luke sam. rodjen 91 godine.. Zaljubljenik u auta od dana kada sam prohodao, al nazalost ono sto mi je srcu drago, novcanik ne podnosi.
auto trenutno pred kucom je volvo 870 2.0 v5 sa 140KS.
izrodila se u posljednje vreme potreba za jos jednim autom, i danas se pojavi Golf 2 GTi 1,8, 8 guma, 4 celicne i 4 aluminijumske feluge i ugradjen sequent plin.. cijena sitnica, 900km. Auto ima kozmetickh problema (jedan sic orginalan, drugi ni slican, razbijen retrovizor na vratima suvozaca vise pokazuje nebo nego ono sto treba, i jos nekih sitnica), ali ono sto mene brine, kada radi na leru motoru variraju obrtaji. od 1300 do 900. Variranje nije konstanto i nekada je manje od navedenog. zna se desiti i da radi na leru 10min na 950 obrtaja bez ikakvih problema.

druga stvar: nakon sto se zagrije motor, pocinje treperiti lampica od ulja i zatim pocinje zujanje za upozorenje na kolicinu ulja, a ulja ne fali provjereno. danas je na njemu mjenjana pecurka, ali to nije resilo stvar.

da li je iko imao slicnog iskustva i ako jeste, pomoc bi bila stvarno dobrodosla.

Isplati li se rizikovati pa uzeti to auto, i onda kroz 2-3 mjeseca srediti sve nedostatke, ili produziti dalje.
(problemi na autu bi se resavali kroz par mjeseci jer jelte, para za odmah nemam).
 
Član
Volvo ostaje i dalje, samo posto je karavan on ostaje ocu za posao, dok meni treba nesto za moj posao..

neko vreme sam vozao bmw-a 528i e39, kad sam njega prezalio za volva mi je lako.
 
Član
nakon malo bolje provjere golfa, preskocio sam ga. plin u njemu, i moj trenutni mal budzet za jos jedno auto su mu isli u prilog, al jbg.
 
Top