pozz novA sam :))

pozz novA sam :))

Član
Delicu Delicu, hajd sto bi da "ginesh"
al bolan sto na slijepo
pa zamisli posaljem ti sliku
a na slici akrap :p
a zeni to ne bi bas mogao objasniti
 
Član
nego cuj imam prijedlog. nadjemo se na tackanju rutu ti biras, imas prednosti koliko hoces pa me vidis kad te budem preticala :)
ili ako me stignes :p
 
Član
ne takmicim se ja sa damama, ja dame uvijek pustam prve, tako ne mogu prihvatiti taj tvoj lucidni pokusaj da me zavedes i odvedes u nepoznate predjele i tamo mozda iskoristis moju naivnost, evo ni zeni mi se ne svidja ta ideja

p.s. ne moze zena koja vozi alfu biti akrep nikako :D
 
Član
ok shvatila :)) e pa od danas sam s vama dopalo vam se to ili ne :p
negdje gore sam napisala kratke podatke o autu
postojao servis u Sarajevu sad ga vise nema i kako ga nema trazeci alternativu nadjem ovo
Hotu znam bila sam jednom tamo.
mrzim kad moram zamoliti nekoga ko je muskarac da krene sa mnom majstoru pa da mu ponovi ono sto ja imam reci
nisam expert za auta mehanicar elektricar ali onoliko koliko je potrebno da ga redovno odrzavam znam
takodjer znam da slusam auto....motor...ne prepoznam uvjek odmah u cemu je fol al konstantno ucim o tome
jako mi je bitno da je majstor pouzdan i da dobro radi jer jako brzo vozim i vozim ne rijetko takodjer jako daleke distance
i da ...tackam se ...to mi je ....adrenalin
stoga alfa mora biti u besprijekornom stanju
 
Član
ma ne brini...necete...samo da mi je naci majstora od povjerenja...ovim u ACF-u sam bas vjerovala. znali su je u dusu. Alfu mislim
 
Top