Poznajel ko ovo auto?

Poznajel ko ovo auto?

http://www.pik.ba/artikal/2758297/prodajem-ili-mjenjam-skodu-fabia-sedan-klima-abs-servo-dva-kod-kljuca-servisna-knjizica-uredni-svi-servisi-centralna-brava-daljinsko-zakljucavanje-stakal-u-tonu-podesivi-volan-auto-bez-ulaganja-061406282-cjena-u-zamjenu-8000km/

Ovako; preko neta dogovorili smo zamjenu, dam mu punta za fabiu i ja mu dodam još 800KM...eh sad, meni je ovo primamljiva ponuda al u isto vrijeme i rizična....zato molim za pomoć, savjet, preporuka.
 
Član
Najbolje otidji pa vidi i povedi kakvog mehanicara, po opisu i slikama djeluje ok al sto ti reko malo i vise nego povoljno ako je sve OK mijenjaj ipak je veca od punta ;)

A moguce je da i ima kakvih problema sa motorom il je lupala, ako ti ne treba malo vece auto puno sluzi onda i ne mijenjaj ulozi na njega te pare u sminku kupi sebi nesto po svom cejfu felge , player i nesto i uzivaj ;)
 
Kenno je napisao(la):
I šta dobijaš zamjenom? Osim što gubiš 800 maraka?
Pa ipak mi se čini da je fabia moćnije auto aod punta....mislim volio bih da mi neko napiše nešto uvezi ovog modela fabia, kakve su se pokazale...i tako to.


adi187 je napisao(la):
Najbolje otidji pa vidi i povedi kakvog mehanicara, po opisu i slikama djeluje ok al sto ti reko malo i vise nego povoljno ako je sve OK mijenjaj ipak je veca od punta ;)

A moguce je da i ima kakvih problema sa motorom il je lupala, ako ti ne treba malo vece auto puno sluzi onda i ne mijenjaj ulozi na njega te pare u sminku kupi sebi nesto po svom cejfu felge , player i nesto i uzivaj ;)

I to stoji što ti reče.
Naravno ako uđem u ovu avanturu moraću dobro pregledat dotičnu fabiu...zato me i zanima imal kakvih boljki posebnih kod ovih modela, šta prvenstveno gledat???
 
Član
evo novi oglas..

http://www.pik.ba/artikal/2762463/prodajem-ili-mjenjam-skodu-fabia-sedan-klima-abs-servo-dva-kod-kljuca-servisna-knjizica-uredni-svi-servisi-centralna-brava-daljinsko-zakljucavanje-stakal-u-tonu-podesivi-volan-auto-bez-ulaganja-061406282-cjena-u-zamjenu-8000km/
 
Član
Gazija2001 je napisao(la):
Pa ipak mi se čini da je fabia moćnije auto aod punta....mislim volio bih da mi neko napiše nešto uvezi ovog modela fabia, kakve su se pokazale...i tako to.

Zavisi na šta misliš "moćnije".
Fabija jedinica je strašno neudoban auto, a taj motor i nije neka sreća. Nije malo ni prešla. A ti imaš sličan auto, koji je na papiru i bolji, a u praksi više znaš na čemu si sa autom kojeg imaš neko vrijeme, nego onog kog tek kupiš. Ja se na tvom mjestu ne bih mijenjao.
 
Kenno je napisao(la):
Gazija2001 je napisao(la):
Pa ipak mi se čini da je fabia moćnije auto aod punta....mislim volio bih da mi neko napiše nešto uvezi ovog modela fabia, kakve su se pokazale...i tako to.

Zavisi na šta misliš "moćnije".
Fabija jedinica je strašno neudoban auto, a taj motor i nije neka sreća. Nije malo ni prešla. A ti imaš sličan auto, koji je na papiru i bolji, a u praksi više znaš na čemu si sa autom kojeg imaš neko vrijeme, nego onog kog tek kupiš. Ja se na tvom mjestu ne bih mijenjao.

Hvala Vam na iznošenju vašeg viđenja ove situacije...

To meni i jest malo rizično; na svom puntu nemam nikakvog problema, sve fercera, a sad ta fabija je što se kaže mačak u vreći (moRebit da joj štošta fali a moRebit i da je ok)
 
Početnik
Kani se corava posla i ostavi sebi talijana.Skim god da sam pricao a da ima tog punta prezadovoljan je ;)
 
Član
ostavi ti sebi to auto i skupljaj pare, kad ti se bude mijenjalo uzmi nesto daleko bolje od trenutnog i to je to ;)
 
Hvala vam svima na učešću, al zahvaljujući između ostalog i vašim komentarima - odustajem od ove avanture.
Tema može lock
 
Top