Pozicije u farovima pomoc

Pozicije u farovima pomoc

Član
Bile su znaci prvo obicne, radile, ali ja ih ostranio i ubacio led 25KM, radile dan-dva i prestale (ja konto pregorile) i nisam mijenjao mjesec-mjesec i po i neki dan kupim led 15KM one ostranim stavim ove od 15KM nece, okrenem ih opet nece evo 5 dana nece
laugh.gif
, a u meduvremenu proobam ove od 25km na drugom auto sto sam mislio da su pregorile rade
icon_eek.gif
(naravno provjerio sam i ove sto mi sada nece na drugom auto rade.

U cemu bi mogao biti problem?
 
Član
I ja isto muku mucim s tim LED sranjima. Svakom malo mi neka ode, te pozicija, osvjetljenje tablice, sijalicu u desnom faru u 2 mjeseca promjenio 3x...kineska kvaliteta.
 
Član
Probaj obicne sijalice opet pa vidi da li rade, ako ne rade ni one onda provjeri osigurace jer nema sta drugo pregorit osim njih... Sto se tice led dioda zavisi kakve se potrefe ja sam kupio pozicije za 5 KM prosle godine i jos rade perfektno :D
 
Član
Kupite kvalitetne pa nece crkavati ni treperiti... Kod mene godinu i po dana rade nazad na tablicama a u pozicijama naprijed rade evo vec 9 mjeseci. Kad se stavi kvalitetno onda se ne sikiras :) a godisnje prelazim oko 20k km pa sad vidi koliko su radile. Na autu to sto ti ne rwde naprijed prvo stwvi obicne sijalice i vidi rade li ili ispitaj imas li napona na stekerima. Ako nemas onda isprati kablove jer ja mislim da oni idu direkt na prekidac ili ti prekidac ne valja ili instalacija.
 
Član
Kupite kvalitetne pa nece crkavati ni treperiti... Kod mene godinu i po dana rade nazad na tablicama a u pozicijama naprijed rade evo vec 9 mjeseci. Kad se stavi kvalitetno onda se ne sikiras :) a godisnje prelazim oko 20k km pa sad vidi koliko su radile. Na autu to sto ti ne rwde naprijed prvo stwvi obicne sijalice i vidi rade li ili ispitaj imas li napona na stekerima. Ako nemas onda isprati kablove jer ja mislim da oni idu direkt na prekidac ili ti prekidac ne valja ili instalacija.
Kao sto rece kvalitet je bitan :D Ja mislim da je osigurac, nedavno sam jedom rekao isto samo sto je bio slucaj rikverc svjetla. Kad se skine onaj poklopac od osiguraca treba da bude sema na kojoj pise za sta sluzi koji osigurac...
 
Član
Ma kvalitet jbg konto da je 25 KM kvalitet al nije eto jos u radnji kupljene nisu bile can bus, nije pisalo da su can bus, al radnik rece da nece prijavii gresku ove sto su sad na njemu i sto ne mogu su can bus pise na njima

Nije do osiguraca
 
Član
Ubaci obicne da povuku struju, a onda ubaci te smd. Moras odmah pogodit polaritet da ti ne bi pravile problem.
Meni se na audiju desilo slicno na osvjetljenju tablice, can bus je u pitanju. Nesto se desilo i jedna je prestala radit, a potom i druga, bar mislim da je tako, jer se ne sjecam bas. Elem stavim druge nece, obicne nece, prevrno pola auta ganjajuci osigurace i nista. Na kraju stavim obicne i vozao se mozda i 15 min dok na bordu nije ugasilo gresku, potom stavio druge smd. Ali sam pogrijesio polaritet vise puta i ponovo isto, onda ponovo obicne, kad su povukle struju onda stavio smd i radi bez greske
 
Član
Ubacio obicne radile par sekundi, stavio one ollo led i rade

Ove ollo su bas kvalitetne ja na fabiji imam vec dugo rade bez problema

zUi0Abk.jpg


pEqHnSd.jpg


oTTtAB5.jpg
 
Poslednja izmena:
Top