Pozdrav svim clanovima. :)

Pozdrav svim clanovima. :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Imam problem sa aprilia area, slabo vuce, kada je mali gas gusi se i staje, a kada je mali gas i dodam saug onda ide normano. ugrejana ili hladna isti je problem. bisio sam stublinu, menjao klip i karike ali problem je i dalje isti. da li neko moze da mi pomogne sta bih mogao da bude problem? hvala u napred svima! pozdrav.
 
Član
Ako vozis i kad dodas gas a ona samo zaroni i ne vuce i ti kad oduzmes gas a on opet povuce i kad ides na malom gasu onda vuce i ide normalno ali cim dodas gas ona zaroni?

Ako se to desava to ili ti je filter prerijedak i dobiva previse goriva, ili si stavio gljivu na motor pa ima previse zraka, ili ti je puknuta guma koja ide sa kutije filtera na karburator i dobiva previse zraka.
Kako rijesiti problem, ako je puknuta guma zamijeniti je ili zakrpiti, ocistiti dobro i oprati filter zraka i poslije toga jednostavno stelanjem karburatora se rijesi taj problem tog gusenja, ako ne znas kako stelati kraburatoru onda neki dobar majstor nek ti to nastela, lako je nastelati ga...

A ako ti normalno vuce na punom gasu, a na malom se samo tako gusi a kad dodas cok onda radi normalno, onda opet treba stelanje karburatora, jer u tom slucaju ti fali goriva i opet imas viska zraka, jer kad dodas cok ili saug kako ga ko zove tada zatvoris dovod zraka i zato ti lakse radi motor...
 
Član
ovako druze, skinuo sam air box, imala je malo lufta jer ona guma koja ide na karburator nije dobro dihtovala. sada je sa tim sve ok. skinuo sam i karburator, nije bio prljav. a kada sam ga vratio i pokusao da stelujem na onaj sraf pored srafa za ler gas. nikakve promene nisam imao. i dalje kada dodam gas zaroni. :( da li u air boxu treba da bide nesto ili je ta kutija prazna, suplja. samo gumena cevcica koja izlazi iz nje postoji. i da li na karboratoru ima jos neko stelovanje..? hvala u napred.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top