Potrosnja goriva

Potrosnja goriva

Član
Pozz svima imam pitanje vezano za potrosnju goriva, imam golfa 2 1.6 td. I trosi puno npr za nekih 20 km goriva, nmg da predjem ni 50-60km kako treba. Do cega moze biti da toliko trosi, ili mi nije uredu ona pumpa sto pokazuje u rezervaru? Hvala unaprijed na odgovorima.
 
Član
Ako radi plovak onda pregledaj bos pumpu
imas li iza crnog dima kad ga stisnes? mada, da je odvrnuta pumpa skroz, opet je velika potrosnja, ako normalno vozis, bez gasanja
 
Ako je prva-druga,stani-kreni trose sva auta
Da ne dobijas krive info,trosi taj motor po gradu od 8 pa dalje,imo sam sve te motore pa znam
 
Član
Ako je prva-druga,stani-kreni trose sva auta
Da ne dobijas krive info,trosi taj motor po gradu od 8 pa dalje,imo sam sve te motore pa znam
Prije par dana sam isao za Sarajevo potrosio sam nekih 30 km goriva. Ali od jednom je poceo da trosi, vidjeti cu dal' je do plovka ili je otisla bosch pumpa i ona je " mokra" vidi se da ispusta naftu pomalo.
 
Član
Ako ispusta naftu to je to....tu kad se dobro pari fino lije gorivo. Za to pazljivog majstora biraj. Ne daj svakom da cacka
 
Član
Rijesio sam problem bilo je do plovka u rezervoaru. A ostalo je da se uradi i bosch pumpa. Hvala svima na pomoc :)
 
Top