Potrebna mi je pomoc oko racunara- Problem graficka mozda?

Potrebna mi je pomoc oko racunara- Problem graficka mozda?

Član
pozdrav raja,evo imam jedan problem sa racunarom,pojavio se neko vece. Znaci slika mi je pobudalila, i ne moze sistem u potpunosti da se digne,kao sto cete vidjet na slikama, ide do ovog punjenja i poslije toga se restartuje, jos nisam pokusao sistem da nanovo uradim, ne znam hocel imat efekta. Do monitora nije,da odma kazem,probao sam i na drugom,isti je djavo. Mozel graficka bit,vadio sam je,malo cistio i tako,ali nista bolje nije. evo slike,pa pogledajte o cemu se radi



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Nakon sto prodje ova slika komp se restartuje. recimo kad mi dodje onda slika gdje pise da ga upalim normalno,idem na safe mode i te stvari,onda je sasvim normalno. Bude sve ok. Mozda je neko imao slican problem,pa da vidimo, da ne kupujem graficku bezveze ako se moze rijesit;)
 
Član
to mi je nekako najbezbolnije, maloprije sam htio,al mrsko mi bi nesto,reko fin dan,bolje negdje na kaficu otic:cool:
 
Izgleda da ti se ostetio driver od graficke...ne bi rekao da je hardware u pitanju..

Ja bi pokusao u safe modu deinstalirati driver od graficke (nisam siguran da je moguce ali pokusaj)!

Ako uspijes deinstalirati driver u safe modu onda pokusaj uci u normalnom modu. Ako uspije onda instaliraj novi driver.

Ako ovo sve ne uspije onda formatiraj pa ponovo instaliraj windows!

sretno:cool:
 
grafika otisla 100%

pregrijala se i otisli ti elektroliti e sad oni se daju zamjeniti ali treba pregledati i stabilizatore napona na njoj da nije koji prosvirao
 
mirza_mali je napisao(la):
grafika otisla 100%

pregrijala se i otisli ti elektroliti e sad oni se daju zamjeniti ali treba pregledati i stabilizatore napona na njoj da nije koji prosvirao

moguce ali ipak treba prvo provjeriti software

Armine ubaci tu graficku u neku drugu centralnu radi testiranja!
 
ma kakav driver nemoj se bezze zajebavati probavati, driver upravlja samo rezolucijom, jasnocom slike a vertikala kad ode ili horizontala na grafici to je samo servis ako se isplati i da popravljati

daj skini grafiku na sto uslikaj je da vidim stanje...
 
mirza_mali je napisao(la):
ma kakav driver nemoj se bezze zajebavati probavati, driver upravlja samo rezolucijom, jasnocom slike a vertikala kad ode ili horizontala na grafici to je samo servis ako se isplati i da popravljati

daj skini grafiku na sto uslikaj je da vidim stanje...

:smajli33: u safe mode bude sve ok
 
grafika otisla 100%, kao sto mirza rece elktroliti i ostale zajebancije koje supotrosni materijal na plocama otisli...... uzmi drugu grafu ili odnesi nekome neka ti prelemi elktrolite i nadaj se da ce biti OK

ovo sto je ok u safe mode ne znaci nista, tada je vise od pola grafike iskluceno....
 
Član
skinem kasnije graficku pa cu je slikat,da se vidi, pokusat cu ja i sa podizanjem novog sistema,ali prije toga cu ubacit graficku u drugi racuna,imam jos jedan u kuci, tako cu najbolje skontat sta je u pitanju
 
Član
Ako nisu kondezatori na grafici, onda je procesor grafike otisao mozes je jeb.., ako je pasivno hladjenje na grafici ili zastopa ventilator na aktivnim hladjenima to se desi!
Ne dizi dzaba sistem!
Imam ja za prodati grafu :)!!!!
 
Početnik
ArminM je napisao(la):
skinem kasnije graficku pa cu je slikat,da se vidi, pokusat cu ja i sa podizanjem novog sistema,ali prije toga cu ubacit graficku u drugi racuna,imam jos jedan u kuci, tako cu najbolje skontat sta je u pitanju

ma nemas sat sistem dizat bolan bice ti isto .
i meni je to bilo sprzena graficka vjeruj mi
sad smanji rezoluciju i bice ok al zato sto je grafgicka manje opterecena cim neki game pokrenes nece radit kako treba
i to ako imas srece da ti nije povuklo i maticnu
 
Član
ma i ja vjerujem da je graficka puhnula u sisu, provjerim opet,pokusat cu spustit rezoluciju ili tako nesto,najvise me buni sto sistem nece totalno da se digne,probat cu prvo da prebacim na drugi komp,da vidim hocel bit efekta, pa se onda javim da skupa trazimo rjesenje
 
Top