Potreban kvalitetan servis za mobitel u Sarajevu

Potreban kvalitetan servis za mobitel u Sarajevu

Član
Potreban mi je kvalitetan servis mobitela u Sarajevu, neko ko se razumije, jer sam vec imao jedno lose iskustvo s jednim servisom, radi se o nokia telefonu
 
Član
mali bosmal ima ona kladionica/mesara i dole u podrumu zgrada preko puta bosamal ne ona stambena
 
Član
oni ti sevisiraju za telecom firma se zove mobis tako nes nazovi me sutra u autu mi je njihova vizitka,. 061 303 314

ako ti budu skupi imas na ulazu u lukavicu one nove zgrade pored ceste malo prije toma i semafora sa desne strane niz radnji i servis za mob. tip je jeftin a popravi i sto ja pokvarim
 
sema911 je napisao(la):
oni ti sevisiraju za telecom firma se zove mobis tako nes nazovi me sutra u autu mi je njihova vizitka,. 061 303 314

ako ti budu skupi imas na ulazu u lukavicu one nove zgrade pored ceste malo prije toma i semafora sa desne strane niz radnji i servis za mob. tip je jeftin a popravi i sto ja pokvarim

ovom u lukavici ni pod razno, prevarant svoje vrste, meni je mjenjajuci masku spalio telefon i nikada priznao nije, papak lukavcanski :icon_mad:
 
sema911 je napisao(la):
oni ti sevisiraju za telecom firma se zove mobis tako nes nazovi me sutra u autu mi je njihova vizitka,. 061 303 314

ako ti budu skupi imas na ulazu u lukavicu one nove zgrade pored ceste malo prije toma i semafora sa desne strane niz radnji i servis za mob. tip je jeftin a popravi i sto ja pokvarim

kod ovoga u mobilland ne nosi telefon ni slucajno, veze sa vezom nemaju, meni unistio samsung, a naplatio i vise nego sto je trebao,, njemu svi vracaju tel na reklamaciju poslije njegovih popravki, znaci bolje kod njega da ne idete, frajer je lopov klasicni, malo je falilo da mu sve porazbijam, platis mu 100 i vise km za popravku, tel radi 3 sata, ili popravi navodno, ti dodjes po tel, ono ekran sav plav:icon_mad::icon_mad:

zendom---- nisam vidio tvoj post,, jesi vidio suganera, mamu mu jeb.m,, frajer
veze nema, ja sam vise poludio ljetos od njegovih popravki,, odnio mu tel sve iskesirao sto je trebalo,,
on smrad mi samo zajebao fontel:icon_mad: na kraju kupio n95icu,, a samsung od 250 km cica otisao
u zaborav, plus troskovi popravke:icon_mad: fuj, fuj, prevarant

za forumase da napisemo cuveni MOBILLAND servis 50m od toma
gluho i daleko bilo, avidim da mu dosta ljudi dolazi iz sarajeva
 
Početnik
E ovako ja se za "MOBILLAND" nebih slozio ! Sve sam mu telefone nosio na popravku i uzimao od njega mnoge u zamjenu i sl.! Covjek je dobar s' tim da mi je prijatelj znam ga pa me mozda zato pripazi ! :icon_biggrin:

A izbjegavajte kretena na DOBRINJI 1 MOBIH se radnja zove momak koji drzi Goran!

Lik je fuj!

Kupio sam kod njega prije par godina polovnu 5300XM, sutra dan sam primjetio da je pokvarena trakica i da je telefon na jednom dijelu ljepljen jer je bio slomljen....kad sam mu donio tel. on je rekao da sam navodno za to ja kriv...ja ga slomio itd.

Stari mu umal' nije pola radnje polupao !

Eto moje preporuke kod njega NE idite
 
@G2_1.6B, slozio se ti ili ne s tim da je Pizo priuceni dundjer i da nema pojma tvoja stvar, a to sto ga poznajes bas cudno, ima li ko u Lukavici a da se ne poznaje :icon_rolleyes:

Pizu (mobilland) poznajem duze nego li ti, od onda kada je cigare po pijaci svercao pa da ne pominjem sta vec, kao i kada je telefone poceo raditi u talu s drugim likom, tako da je on nista drugo do priuceni dundjer koji pojma nema, a znam jos xxx ljudi kojima je sjebao tel, tako da kao sto bucky kaze, gluho i daleko bilo, sto dalje od njega, a ti posto ti je poznanik ga brani, mada ne vjerujem da se on moze oprati koliko je zasrao ;)
 
Top