Potreban dio POMOC, Reno Clio 1 1998 g.p. 1.4 benzin.

Potreban dio POMOC, Reno Clio 1 1998 g.p. 1.4 benzin.

Član
Pozdrav forumasi. Posto od nedavno, zena je vlasnik jednog Renault Clio serija 1, 1.4 ICE model, 55 KW, koji ima klimu, i izgleda da je zbog ove klime veoma rijetka "zvjerka" na otpadima, i kome je pokvaren reostat klime-kabine, i ne radi niti grijanje niti hladjenje, molio bih sve one koji imaju mozda ili poznaju nekoga ko ima ovaj model da nabavim ovaj dio, reostat, sa slika.
58X3eoo.jpg

srcOh7W
srcOh7W.jpg
 
Član
Ovaj model nazalost ne moze...kao sto se vidi na 1 slici sav je "zaliven" nekom gumom-plastikom, a tu mu je ploca i ostalo. Rastavio sam ga vec, sa takvim planom ali ne moze. Ne rekoh gore, GP je 1998, i mislim da je vazno da je sa klimom, jer kod njih je ovakav dio ali ako neko ima i drugacjeg izgleda ali da ima ovakve konektore kao na slici rado bih probao.
 
Član
Probali vec...preko cijele povrsine je stampana ploca, "zalivena" i komponenta, koje opet od temperature mogu crkavati...nazalost probano je vec i pri tome ga dokrajcili i to je to...obisao sam otpade po Sarajevu i okolini, po PIK-u pretrazio, i potragu nastavljam.
 
Član
Mozda da probas od Megana naci? Ipak su vjerovatno oni cesce s klimom.. ili laguna mk1 ili bilo sta tog godista.. ja nisam ni znao da je clio mk1 imao klimu jer nisam vidio nijednog.. a pored toga, clio mk1 je jako rijedak kod nas.. pod tim kataloskim brojem izbacuje neke rumunske i poljske sajtove.. probaj vidjet u ovlastenom koja bi cijena bila ili u nekim autodijelovima.. pa da kao zadnju opciju racunas na novo
 
Član
Sve vec probao...cak Poljake i kontaktirao :) nijedan reostat od Renoa nije ni slican vizuelno a pogotovu sto ovaj ima 2 dzeka od po 12 kontakata i nijedan drugi nije ni slican...ovi modeli 1.4 imali su po neki klimu kao i ovaj i to i jeste problem jer ove bez klime i ima kod nas al sa klimom nema, na zalost. Nov takodje po veleprodajama nemaju-provjerio vec, cak i kod ovlastenih.
 
Imao nedavno slican problem, sve zivo pretrazio...evo gledam na ebayu i ne mogu da nadjem ni slican ovom tvom. pokusaj ako vec nisi otici do edvina na stupu, mozda on ima a mozda te i uputi kod nekoga ko ima
 
Član
Imao nedavno slican problem, sve zivo pretrazio...evo gledam na ebayu i ne mogu da nadjem ni slican ovom tvom. pokusaj ako vec nisi otici do edvina na stupu, mozda on ima a mozda te i uputi kod nekoga ko ima
Sve zaboravim reci...bio kod Edvina, kaze nema, a zna jos dvojicu koji imaju isti problem. Sve zbog klime na ovom modelu.
 
Top