Poštarina za felge?

Poštarina za felge?

Član
Pozdrav narode, zna li neko možda kolika bi koštala poštarina za 4 felge 18' sa gumama, iz Bosanskog Petrovca za Maglaj, sigurno neko ima takvih iskustava ili zna već.
 
Član
Zavisi koliko kila imaju sa gumama jer se to radi po kilazi i da li se ide na otkupninu ili dostava samo
Google i ukucaj 24 vip dostava i na stranici ima cjenovnik, probaj i euro express i vidi imsju li i oni cjenovnik. Vecinom su slicne cijene kod sviju...
 
Član
prijatelj je skoro slao 18-ke sa gumama, felge i gume su bile 1200km i jos 104km je bila postarina. Slao je iz tz za gornji vakuf.
 
Član
City ex mostar ubjedljivo najpovoljniji. Kad sam slao gume za mostar duplo je bio jeftiniji od ostalih. Prozovi pa pitaj
 
BHT Ovisnik
Zovni intereuropu, nek ti daju broj iz grada odakle se felge salju. Inda kada zovnes taj broj reci da trebas poslati felge, da si vec slao i da su rekli u centrali da je 35km, i tako ce ti i biti. Na taj fazon sam slao bar 20 puta i uvijek platim 35km,bilo da ja prodajem/kupujem ili nekome kazem da tako uradi uvijek bude ta cijena,naravno sa povratom novca,cijela transakcija.
 
Top