Porsche Boxster 987

Porsche Boxster 987

cini mi se prvi clan koji posjeduje porsche (ili bar koji je predstavio na forumu). neka malo raznolikosti.
sretno sa autom :cool:
 
Član
Moze 60 kako nece moci.. u prvoj.. :)

hvala hvala, kad bude novih slika, stavicu. Ako ko ima kakvo pitanje, a da ja znam, rado cu odgovoriti.
 
Član
mogu misliti koji je osjecaj kad vozis a motor urla odmah iza tebe... zbog toga su mi se uvijek boxteri svidjai... zbog centralno pozicioniranog motora...
 
Član
ma prednost je u tome imaju nize teziste, to povlaci da su vozila s istim stabilnija.. uglavnom kao sto sam vec rekao porsche big like;)
 
Član
Ovo je zadnji model boxstera na kojem su ostavili zvuk motora. Ima sam priliku da vozim novog (981) koji je izashao prije manje od godinu dana i tamo se motor dok ga ne nacepis bas bas konkretno i ne cuje. Imas osjecaj da vozis neko luksuzno novo auto, mislim na zvuk.
Zato mi je kod ovog mog fino sto je tvrd i glasan, osjecas se zivim i ucestvujes u voznji, dio si..

btw jos neki detalji oko motora - 6 cilidanra koji su zaronjeni u 9 litara ulja. Svako toliko se desi da kad ga upalim - imam oblak dima iza auta. Prvi put sam kontao 'a sta je ovo jbte, tek sam ga uzeo'. Onda su mi objasnili da je to sasvim normalna reakcija, da negdje kap-dvije ulja izadje i kad ga sledeci put upalis - zapali se i napravi dim :)
 
Konačno pravi ljubitelj automobila, odnosno pravih automobila učlanjen na ovaj forum :D :cool::cool:

Čestitam !


Ako planiraš nekakvu nadogradnju - tuning - Na ovo auto možeš jedino ugraditi veće felge, a to obavezno moraju biti Carrera Sport design ili Carrera Classic. Sve ostalo je oskvrnuće ovog umjetničkog djela. ;)
 
Porschefan je napisao(la):
Konačno pravi ljubitelj automobila, odnosno pravih automobila učlanjen na ovaj forum :D :cool::cool:

Čestitam !


Ako planiraš nekakvu nadogradnju - tuning - Na ovo auto možeš jedino ugraditi veće felge, a to obavezno moraju biti Carrera Sport design ili Carrera Classic. Sve ostalo je oskvrnuće ovog umjetničkog djela. ;)
Svi smo mi PRAVI ljubitelji automobila,ali NAS koči lova ;)
 
Top