Porodično auto cca 8.000 KM

Porodično auto cca 8.000 KM

Taj je motor ok. Ja imam e46 320d i nemam ama bas nikakav problem po snijegu. Samo dobre gume. Iako nijedan e46 sem M3 nema sperovan diferencijal dobar je stvarno. Na sve se naviknes.
20160903_125852.jpg
 
Član
http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12012915&display=BMW serija 3: 318i touring
Kako vam se ovaj čini?

Poslano sa mog LeTV x600 koristeći Tapatalk

Dobro izgleda, dobro mu i godište, fina oprema. On bi se mogao spustiti možda na 6.500KM + BiH dadžbine, sad ne znam šta se više plaća se i koliko bi izašao otprilike. Naravno, na slikama je super, obavezno ga bolje pogledati na licu mjesta, ali djeluje kao dobra prilika. Ako nisi dosad imao priliku voziti e46, najbolje bi bilo ako imaš koga da ti da krug, radi zadnje vuče i krutosti. Kao što gore neko reče, vrlo je bitno kako ti auto "sjedne" ono :D.
 
Član
Ako bi se mogao spustiti blizu 3 milje mogao bi onda računati da me izdaje cca 8.000 KM. Nemam kod koga probati,a većina mi govori da je tvrd. Jaran mi kaže da pogledam i Peugeot 307 SW i Renault Megane Grandtour,jer bi za tu lovu mogao uzeti mlađi auto i da nije skupo održavanje. Nemoze čovjek biti pametan.

Poslano sa mog LeTV x600 koristeći Tapatalk
 
Član
Ja ti ne bih preporučio BMW-a 3 ukoliko želiš porodični automobil. Da sam na tvom mjestu gledao bih što mlađe auto a skoro svaki automobil mlađeg godišta je relativno dobar izbor. Taj peugeot je super izbor..tražiti panoramski krov..za 8000KM možeš birati kakav želiš. U karavanskoj izvedbi imaš prostora na pretek, dosta pretinaca i vožnja u njemu je čista uživancija. Ni peugeot 308 1.6 hdi uopće nije loš izbor. Čuo sam da su dobre mašine a hoće lijepo povući.
 
Član
Hvala. Dizel svakako ne dolazi u obzir jer prelazim cca 10.000 km godišnje i mislim da mi se ne isplati rizikovati skupe kvarove, tipa bosh pumpa, turbina, plivajuci zamajac.

Poslano sa mog LeTV x600 koristeći Tapatalk
 
Top