Popravit ili ne ?

Popravit ili ne ?

Član
Eh ovako, drug mi je razbio auto i u medjuvremenu ga i popravio, prilikom udesa stradala je jedna felga, e sad interesuje ga da li se ovo moze popravit i da li je uopste sigurno ovo popravljat?

7LXUd.jpg
 
Član
Ma ako je od Forda nek kupi novu ili polovnu sta ce se sa ovom zajebavat ... Mislim da nebi trebala biti puno para a i pitanje je koliko bi ti za ovu uzeo sto je napravi ako se uopce moze dobro napraviti velika je pukotina
 
Član
Bez problema se ovo moze popraviti :D pravile su se fege i koje su po pola poknute samo koliko ce biti para to je pitanje :D
 
Član
moze naravno, samo je pitanje da li je srce dobilo/krakovi, kakav je oblik itd, ako je ova pukotina glavni problem, nek popravlja svakako....
 
Član
Gdje u rajlovcu? kak se zove firma da odemo da pogledaju ljudi i daju svoje misljenje
 

IGY

Član
braca servis
malo prije skretanja za robot u rajlovcu na glavnoj sa desne strane
 
meni je onaj lik u visokom uradio jos goru felgu nesto sitno para, a uradio je lik beton fakat...znaci sve preporuke Anaise provjereno...
 
Član
Znam na kog mislis, i ja sam jednom isao kod njega jos skodu dok sam vozo, i nije mi nes puno para uzeo... zavario jednu i ofarbo sve 4 za nekih 250-300max nesjecam se tacno
 
Top