Ponovio se... Ford

Ponovio se... Ford

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

edo

Član
RE: Ponovio se...

jest nešto je rađen,ako što rekoh ima nekakvog posla na limariji,ali sredit ču ja to...
 
Član
RE: Ponovio se...

djulba je napisao(la):
nalazi se pod haubom,nije to klasični ventil več kružić,prema desno se smanjuje(manja potrošnja,malo slabije auto ide samo uz brdo),desno se pojačava(veča potrošnja,auto ide bolje nego na benzin...

instalacija me koštala 680 km,jer je ajnšpric...majstor je extra,ne lažem te jer je čovjek zamijenio
sva moguća crijeva kroz koja je benzin išao(dok ovi u lukavici to ne rade),sam radi(nema 5 ljudi da ti hebu auto) itd...

radi samo sa LOVATO originalnim uređajima,a inače je radio prije u čačku u srbiji,vjeruj mi dok sam
bio kod njega 5 ljudi iz Sarajeva je zvalo i naručivalo se,...

cijena zavisi ako je kod tebe karburator onda je jeftinije,dok je za ajnšpric i poluajnšpric malo skuplja instalacija...ali preporučujem svakome ko ne može podnijeti potrošnju svog benzinca,pa
meni sad troši manje od dvojke dizela,a imam auto od 90 ks i ne slušam razno rzane krikove...

sutra ču ti ovdje ostaviti broj telefona pa se raspitaj...

neka je sa srecom puno km
haj postavi tacnije sve gdje je i br itd...
 

edo

Član
RE: Ponovio se...

znači majstor se nalazi u višegradu,raspitajte se malo po gradu pola ovih plinaša je kod njega radilo
i niko ama baš niko koga sam ja pitao se ne žali,evo vam broj telefona,znači nazovete i samo recite
koji je motor i odmah če da vam kaže cijenu:

065 308-751...
 

edo

Član
RE: Ponovio se...

najnoviji podatak za 25 maraka nasuo sam 30 litara plina(maximum kod moje boce) i prešao
sam 350 kilometara...
 
Legend
RE: Ponovio se...

Nije lose... sretno i tebi i autu... s obzirom na plin i to sve zajedno... heheheh...

Pozdrav...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top