Ponovio se, al opet S-Line :D

Ponovio se, al opet S-Line :D

Član
Dobar si, mali je ovo grad, saznalo se kada se "cipovalo",
ugl. ja sam svaku noc na cesti od 21h-....dok uspavam maldu i sina, pa prozovi.

mooamer: za tebe imam pencilin :)
 
Član
TaBa je napisao(la):
Dobar si, mali je ovo grad, saznalo se kada se "cipovalo",
ugl. ja sam svaku noc na cesti od 21h-....dok uspavam maldu i sina, pa prozovi.

mooamer: za tebe imam pencilin :)

hahaha,sto za mene brate i na koga ciljas??? :lol::lol: mene ljudi zovnu da isprobaju svoje chipove sa mnom i onda kad ih naruzim ispadnem ja najgori :icon_confused::icon_confused:
 
Član
Mogul ja doc da isprobam svoj chip sa tobom ? :p A fakat, nesto sam se uspavao, nisam se odavno vozikao onako malo navecer po gradu... Vakat je da pocnem malo :)
I jel i ti zivis negdje na Jezeru ? Ima jedan sa Saxom mi stalno zvrnda pod prozorom, hoce bezze da ga jogurtom gadjam :lol:
 
Član
esso_sa je napisao(la):
Mogul ja doc da isprobam svoj chip sa tobom ? :p A fakat, nesto sam se uspavao, nisam se odavno vozikao onako malo navecer po gradu... Vakat je da pocnem malo :)
I jel i ti zivis negdje na Jezeru ? Ima jedan sa Saxom mi stalno zvrnda pod prozorom, hoce bezze da ga jogurtom gadjam :lol:

esso ma mozes i ti isprobat nije frka,ja se ganjam sa svima :D ,nisam brate sa jezera na kosevskom sam,a kuda taj zvrnda sa saxom? :lol:
 
Član
mooamer je napisao(la):
esso_sa je napisao(la):
Mogul ja doc da isprobam svoj chip sa tobom ? :p A fakat, nesto sam se uspavao, nisam se odavno vozikao onako malo navecer po gradu... Vakat je da pocnem malo :)
I jel i ti zivis negdje na Jezeru ? Ima jedan sa Saxom mi stalno zvrnda pod prozorom, hoce bezze da ga jogurtom gadjam :lol:

esso ma mozes i ti isprobat nije frka,ja se ganjam sa svima :D ,nisam brate sa jezera na kosevskom sam,a kuda taj zvrnda sa saxom? :lol:

mogu li i ja :D:D:D
 
Član
Nove felgice legle ja zadovoljan :)
314w0he.jpg

cukxu.jpg
 
Član
super felgice jesi konto ove unutrasnje krakove ofarbat u crno da ovi prednji dodju do izrazaja..;)
 
Top