Ponovio se, al opet S-Line :D

Ponovio se, al opet S-Line :D

Član
Hvala vam ljudi ;), a samo da javim mali update :) Audi se chipovao neki dan :cool: Sve pohvale Tomici iz Zagreba ( CITIUS ChipTuning) ;)
 
Član
odličan, nek je sa srećom, samo ga zatamni i kakve 18ke nabaci i to je to ;)
kakav je sad kad je čipovan, ja svog kad sam čipovao preporodio se, na njemu sam čip definitivno najbolje osjetio
 
Član
Zatamnit ga hocu, ali za 18-ke ne znam ipak je veliko to za njega i nase puteve na ovom autu. Ne znam razlika se osjeti dosta, ima puno momenta pa prošlajdrava, a ja navikao na quattro :icon_biggrin: al znam ga navarati da perfektno krene :p Sve u svemu zadovoljna sam jer sam radio STAGE 2 :icon_smile:
 
Član
Kada bi kupovao sada ja felge kupio bi 17-ke jer imam skoro nove gume, a kada bi mi izletile jeftine 18-ke da mjenjam za ove onda bi stavio ih.

Koliko konja ima hmmm pa sa ovom mapom i K&N panelom isti setup kao sada moj jedan je izmjeren na 179ks :123:

Koliko je tvoj imao, ti si ono stavio OCT?
 
Član
kod mene je bio OC.T 165 ks, odlično je išao, pogotovo na većim brzinama, kod audija je mjenjač urađen perfektno, zato ide i preko 200 sa lakoćom ;)
 
Član
:)))
Neka ti je sa srecom,dobar audijac, dobro se drziš za 180 ks :))
GTI TDI - tvoj auto je bio brutalan , vidio par puta, šteta prodan.
 
Član
Cuj Tabe sto se obradovao cuj dobro se drzim, onda nije bio chipovan i nisam šaltao samo pritisnu gas :D bdw uvijek se mozemo izmjeriti :lol:

GTI TDI je napisao(la):
kod mene je bio OC.T 165 ks, odlično je išao, pogotovo na većim brzinama, kod audija je mjenjač urađen perfektno, zato ide i preko 200 sa lakoćom ;)

Da mjenjac mu je savršeno uradjen samo niže brzine, ja sam zadovoljan kako ide i volio bi se izmjeriti sa nekim autom tih konja ;)
 
Član
TaBa je napisao(la):
:)))
Neka ti je sa srecom,dobar audijac, dobro se drziš za 180 ks :))
GTI TDI - tvoj auto je bio brutalan , vidio par puta, šteta prodan.

ma lutka od auta, zao mi ga je ali nek mu je sa srecom, doslo je nesto jos bolje :icon_smile:
 
Član
Ide preko 200 km/h
I potrošnja 7.9 litara :D
Ludiloo . . Koji je motor u njemu ?

Vaki je (y)
 
Član
TDi Power je napisao(la):
Cuj Tabe sto se obradovao cuj dobro se drzim, onda nije bio chipovan i nisam šaltao samo pritisnu gas :D bdw uvijek se mozemo izmjeriti :lol:

GTI TDI je napisao(la):
kod mene je bio OC.T 165 ks, odlično je išao, pogotovo na većim brzinama, kod audija je mjenjač urađen perfektno, zato ide i preko 200 sa lakoćom ;)

Da mjenjac mu je savršeno uradjen samo niže brzine, ja sam zadovoljan kako ide i volio bi se izmjeriti sa nekim autom tih konja ;)



ajd vas dvojica iz komsiluka spakujte se i dodjite imam ja jednu pichilicu od 118ks da vas preslusa a za petaka ovog nisam siguran ima covjek konja ko ja kubika :p i sta je endi nehvalis se kako se drzis sa saxom :lol::lol: :icon_redface::icon_redface:
 
Član
GaRGa je napisao(la):
probaj se sa nekim turbo benzincem od 180 konja :)

Ne znam sta vi ti rekao, vjerujem da bi benzinac mozda bio malo brzi, ma odkud znam dok ne probam, ali definitivno u benzincu je bolji osjecaj jer ovog dok presaltam on vec dosao u crveno tako sve do cetvrte:lol:

semie je napisao(la):
Ide preko 200 km/h
I potrošnja 7.9 litara :D
Ludiloo . . Koji je motor u njemu ?

Vaki je (y)


Hvala drug, ma to trenutno jer sam isao na autoputu pa gas, a trosi i on kada ga dereš ;)


mooamer je napisao(la):
TDi Power je napisao(la):
Cuj Tabe sto se obradovao cuj dobro se drzim, onda nije bio chipovan i nisam šaltao samo pritisnu gas :D bdw uvijek se mozemo izmjeriti :lol:

GTI TDI je napisao(la):
kod mene je bio OC.T 165 ks, odlično je išao, pogotovo na većim brzinama, kod audija je mjenjač urađen perfektno, zato ide i preko 200 sa lakoćom ;)

Da mjenjac mu je savršeno uradjen samo niže brzine, ja sam zadovoljan kako ide i volio bi se izmjeriti sa nekim autom tih konja ;)



ajd vas dvojica iz komsiluka spakujte se i dodjite imam ja jednu pichilicu od 118ks da vas preslusa a za petaka ovog nisam siguran ima covjek konja ko ja kubika :p i sta je endi nehvalis se kako se drzis sa saxom :lol::lol: :icon_redface::icon_redface:

Ja svakog il pohvalim il povalim :D u ovom slucaju Saxo mi bjezi 2 dobre dužine, a da su mu bolje gume mozda i vise;)



Ali ako si ti TepSiju uzimao sa Leonom 1.8T 180ks onda mi taj auto ne moze nista sto kaze GarGa ;)
 
Član
hahaha,ma brat moj avdija ide predobro bgm,jbg ipak treba i kile uzet u obzir,imas najmanje 500kg vise od mene ;)
 
Top