Pomoć Zavidovićana, treba mi broj!

Pomoć Zavidovićana, treba mi broj!

Član
E ovak, u oca mi crkla kartica..čip valjda sa svim brojevima na njoj, treba da nazove neke ljude ali nema brojeva, pa me zanima ako IKO u Zavidovićima zna momka Aldin Avdić, radi u Italij al često dolazi u Zavidoviće, plave kose, vozi crnog Audija A3 prve generacije, ako iko može naći njegov broj, mob. il kućni nije bitno, ili ako mu zna ime oca a ja ću preko bhtelecom imenika naći broj i adresu nek mi javi u PM, ovo mi je jedini način jer ga nema ni na facebooku :icon_eek: molim pomoć!
 
Član
Google ovo izbacuje,mozda je to taj!?
http://www.pointservice.net/cerca_officina/scheda.asp?id=4559
 
Član
Nemam baš jer nisam nikad ja sjeo sa njim da popričam, znam samo ovo gore što sam već naveo, ima manje od 30 godina, ima brata, radio do prije koji mjesec u Italiji u Raveni, vozi crnog A3 dvoja vrata prva generacija, sad se nekad treba i ženit..možda već i jest, to je to..ništa puno. Aj Bgt drug vidi jel možeš išta naći, otac mi je skroz izgubljen ovih dana, gazda mu se rekao javit iz Italije kad treba ponovo doći na posao a i on ima nekih svojih da nazove a nema nijednog broja, sve mu na kartici bilo.
 
Član
kada bih mi barem mogao saznati iz kojeg dijela grada je, poznajem ja dosta alica, i vjeruj da ih ima u u blizoj okolini grada a i u udaljenijim selima. Ja cak poznajem aldina alica, ali to nije taj momak za kojeg ti pitas, mozda ih ima jos s tim imenom i prezimenom, raspitat cu se uglavnom. Kako se zove firma, gazda, znas li bilo sta. Vecina mojih sugradjana je u Bresi u italiji, jer tamo ima puno nasih ljudi koji imaju svoje firme, ali ako mozes ikako da mi kazes firmu, ili gazdu onda cu ti lakse naci tog aldina
 
Član
pokusat cu se ja malo raspitat, nemam nesto bog zna vremena, po cijele dane sam zatvoren u garazi, ali sto bude do mene ja cu ucinit. Imam tih prijatelja koji su vani pa cemo nesto probat, ako saznam sta javim
 
Top