Pomoc youtube

Pomoc youtube

Pozz drustvo,

Jedno pitanje jel ko prodao kad prava na neki video koji je objavio na youtube :icon_question:

Dobio sam ponudu na mail jedan video da prodam sto sam i uradio potpisao online ugovor i cekam sad pare.

Nekako mi cudno da amerikanci moraju tako uraditi da bi objavili video da otkupe prava na njega tj da me je pitao dao bi djaba hehehe a oni pare ponudili da uplate, pa reko d vidim jel jos kad to tako sta slicno uradio :icon_question:
 
Ja dosta petljam oko youtuba,ali prvi put čujem za ovo .
Sad neces imati problema sa copyrights, pjesma ili video će ti biti zaštićen od ponovnog uplouda od drugih lica ...
Proguglaj ima dosta foruma o youtub partnerstvu i slično ,
http://www.gamers.ba pitaj ovde...
poz
 
Ma ja visim na youtube, ali dolazi mi mail da im se svidio video i da zele da ga otkupe da imaju prava na njega znaci ne youtube nego agencija koja ima svoj kanal sa fail klipovima i meni ponudili 150$ da im prodam video i ja sam to uradio potpisao online echosign ugovor, pitali dje zelim novac ja naveo paypal, ali smetnuo da nisam imao opciju ukljucenu za primanje novca, i oni salju mail sa screenshotom da nemogu primiti pare jer mi nije ta opcija upaljena, pa sam to uradio i cekam sad.
 
Top