Pomoc ....udes

Pomoc ....udes

Član
Znaci imo sam udes na raskrsnici....raskrsnica je s jednom trakom udesno , dvije trake za pravo i jednom trakom za lijevo....i tako sa sve 4 strane...ko je bio u Zenici il ko je Zenice zna to je raskrsnica kod Mittala dole...znaci bio sam u traci za pravo...i ceko da mi se upali zeleno...prvo se upalio zeleno za vozace koji su prestojeni desno ..nakon sto se upalio i zeleno za pravo ja krecem i zabijam se u auto koje proljece kroz crveno , a prije toga mu je bilo zeleno za lijevo ...znaci prije mog zelenog njemu je bilo zeleno ...dolazi do sudara i on govori da je proso kroz zeleno , a ja kroz crveno...a i ja isto govorim da je on proletio kroz crveno...nebitno...ugavnom na toj raskrsnici ima kamera.....dolazi policija i vidim da njega poznaju...pocinju mene mutit i govore mi da sam vjerovatno proso kroz zeleno na desno sto se pali...e sad sazno sam da kamere tu ne rade vec duze vremena...on ima svjedoka tetku iz auta koja nema polozeno...a ja imam svjedoka momka koji radi u mittalu koji je bio prestrojen u traci do mene i sve je vidio, malo je falilo da se i on zabije u njega...ja sam ga pokupio posto sam bio blize traka...ja momka u prvi mah kad je policija trazila svjedoka nisam mogo navest jer momak je otiso na poso , nit sam mu znao ime nit dje radi....e u medju vremenu sam se cuo s njim i reko je da nema problema da ce svjedocit kako je bilo.....e sad me int. ko ima tu vecu prednost po vama na osnovu svjedoka...i mozel se naknadno pozvat svjedok posto nisam odmah ga naveo u zapisniku...
 
Član
Policija u Zenici, i ti prašinari, a i inspektori se kupuju jednom desetkom ćevapa od Seje...nažalost. Tako da, ako znaju tog drugog slaba fajda od svega....ili traži veću štelu ili nekoga da namlati tog što te udario ili odustani...
 
Član
Ma neam ja nista sto ce ga izudarat nekog....na sud je vec otislo ...vjerovatno pusim....bio sam siguran da rade kamere vako nista
 
Član
Ja kupio kamericu u auto, 40 KM, baš zbog takvih situacija i svakome bi preporučio,ne košta ništa a može pomoć, a ti si u pravo gutavoj situaciji, nek ti je sa srećom! :)
 
Član
a druze to je tvoja rijec protiv njegove ako nisi nista priznao ne mogu ti nista na sudu, mene su isto tako jednom pokusali na foru kao mozda si prosao mozda ovo mozda ono, ja sam jednostavno odbio da priznam bilo kakvo MOZDA jer znam kako je bilo, na kraju da ne duzim dobio sam odstetu i to je to :)
 
Član
Jest samo je ovdje slucaj moja rijec protiv rijeci tog drugog momka....kome ce isplatit ostetu...onda ja mislim zavisi od policijskog uvidjaja i svjedoka
 
Član
ti imas pravo i zalbe na taj izvjestaj, ja bih to tjerao do kraja ako te budu sta zezali jer nisu u pitanju pare koliko nije uredu da te neko pravi budalom :)
 
Član
Ima i tog ...al i pare su vazne...normalno da cu tjerat do kraja ...jer koga okrive lijepo ce ga ogulit.....sudski troskovi , kazna za prolazak kroz crveno , izlazak policije na lice mjesta...znaci izmedju 500-800 km....plus vjerovatno oduzimanje vozacke na mj dana..i plus popravak svog auta izmedju 350-450 km....znaci milja i 200 -300 ce me izac ako popusim...tako da cu gurat do kraja
 
Član
E to me najvishe interesuje...posto nije naveden u policijskom zapisniku kao svjedok ...jer ga ja mogu odma dovest kad budem dobio poziv na sud....il ga prvo moram prijavit pa ga oni onda naknadno zovu na sud....
 
Član
Ja kad sam imao udes poveo sam momka koji je tu bio a nije bio naveden kao svjedok i prihvatili su njegovu izjavu
 
Član
Nađi još nekog uz tog momka,nekog poznanika, nekog lijevog, nek kaže da je stojao u traci kraj tebe u toj za skretanje desno, sklepajte priču, bili na kafi i krenuli kući i ovaj je otišo desno ti si osto da čekaš zeleno, bitno je samo da kaže nisi prošo na to zeleno za desno. Ako puste da svjedoči tog što je stvarno bio tu, pustit će i tog što nije. Mislim, ja bi tako uradio, jbg nisi kriv valja se vadit, čupat na sve načine.
 
Top