Pomoć u kupovini Golfa V 1.9TDI

Pomoć u kupovini Golfa V 1.9TDI

Da ne stavljam u oglase pošto se off topic više čita. Tražim Golfa V 1.9 TDI 77KW 2004-2007 godina, 4 vrata, da nije prešao više od 100000, da nije udaran i da ima servisnu knjigu. Od opreme minimalno climatronic, 4 el. podizača i CD. Pratim pik, market i oglase pa zasad ništa i reko da stavim ovde možda neko zna nekog da prodaje a da nije u oglasima.
 
Član
Streethunter28 je napisao(la):
Da ne stavljam u oglase pošto se off topic više čita. Tražim Golfa V 1.9 TDI 77KW 2004-2007 godina, 4 vrata, da nije prešao više od 100000, da nije udaran i da ima servisnu knjigu. Od opreme minimalno climatronic, 4 el. podizača i CD. Pratim pik, market i oglase pa zasad ništa i reko da stavim ovde možda neko zna nekog da prodaje a da nije u oglasima.

moras se pridrzavat pravila foruma ;)
 
Član
Tu kilometrazu i provereno stanje mozes dobiti samo kod nekog ovlascenog distributera, recimo moj prijatelj je kupio 1.9tdi u perfektnom stanju sa extra opremom 2006. god, auto presao samo 60000km, auto bez greske, ali ga je zato debelo platio u ovlascenom servisu.
 
Član
sto se tice ovlastenih u asi prodavali ibizu linija prije nove i na kraju se ispostavi da je vracana kilometraza toliko o tome da je ovlasteni siguran 100%
 
Član
da pretpostavljam hoces takvo auto za 13 hiljada da kupis ko i vecina u nasoj drzavi? takav auto ces platit 20 hiljada
 
Član
Drug mi kupio prije mjesec dana
VW 2006/12mj. presla 59000 svi el podizaci aut. klima + 4 zimske kume
okruglo 20 000 KM

a sad ja nezz koliko si ti voljan da izdvojis novca ? ?
 
Član
Da i ja nastavim niz. Sestra mi prije par dana prodala peticu, sdi, 2006 godina, dosta opreme, alu felge. Kupac je bio auto Jelić za 19 000 km.

Auto je prešlo 45000 km
 
K'o danas vjeruje u kilometrazu, nemoj se puno na to oslanjati, ljudi se bave danas sa svime i svacime, kilometri se vracaju, mijenjaju se stvari koje ukazuju na veliku kilometrazu, falsifikuju se servisne knjizice, barem ja danas ne gledam previse kilometrazu, vec opcenito stanje auta, otjeraj dobrom majstoru sa dobrom opremom i detaljan pregled......
 
Član
Moj poznanik kupio skoro peticu 2006 god,crna,cetvera vrata,ima klimatronic ima cd. Presla 20 000,vozala je baba u belgiji,samo je 4 gume zamijenila,nista drugo. Jao jesam se ismijao:lol::lol::lol::lol:

PS Nemoj i ti na takvu naletit
 
ArminM je napisao(la):
Moj poznanik kupio skoro peticu 2006 god,crna,cetvera vrata,ima klimatronic ima cd. Presla 20 000,vozala je baba u belgiji,samo je 4 gume zamijenila,nista drugo. Jao jesam se ismijao:lol::lol::lol::lol:

PS Nemoj i ti na takvu naletit

Pretpostavljam da je baba bila nepušač:lol::lol::lol:

Ovlašteni mi je zadnja opcija jer su kod njih sigurno za 2-3 hiljade skuplji, a mislio sam izdvojiti oko 18-19 hiljada, pa možda i do 20 zavisno od godišta, opreme i kilometraže.
 
Član
Streethunter28 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
Moj poznanik kupio skoro peticu 2006 god,crna,cetvera vrata,ima klimatronic ima cd. Presla 20 000,vozala je baba u belgiji,samo je 4 gume zamijenila,nista drugo. Jao jesam se ismijao:lol::lol::lol::lol:

PS Nemoj i ti na takvu naletit

Pretpostavljam da je baba bila nepušač:lol::lol::lol:

Ovlašteni mi je zadnja opcija jer su kod njih sigurno za 2-3 hiljade skuplji, a mislio sam izdvojiti oko 18-19 hiljada, pa možda i do 20 zavisno od godišta, opreme i kilometraže.

kako si pogodio:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
technoGeek je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
Drug mi kupio prije mjesec dana
VW 2006/12mj. presla 59000 svi el podizaci aut. klima + 4 zimske kume
okruglo 20 000 KM

a sad ja nezz koliko si ti voljan da izdvojis novca ? ?

Taj je idiot ;)

tako se krecu cijene tih auta s tom kilometrazom godinom i opremom ;)
i ne valja ti tako da nazivas druge
pogotovo druga mi. . .
 
Top