Pomoc pri kupovini auto dijagnostike?

Pomoc pri kupovini auto dijagnostike?

BHT Ovisnik
Za vracanje kilometraze ide posebna dijagnostika, ja imam semu preko kolege,mogao sam nabaviti i dobre pare zaradivati preko toga,ali zbog svog morala nikada je nisam htio naruciti. A taj autocom imam i dobra je stvar. Inace novije serije vise nisu autocom nego Delphi. Prodaje ih u mene kolega, mislim oko 350km su kod njega sa programom i sve. Ako zelis malo da sacekas mozda ti je mogu i ja nabaviti za koju kintu manje, ali ovo kod njega je najjeftinije sto u nas prodaju :)
 
Član
Znaci ovi na piku sto za 900 km prodaju sa laptopom ustvari samo hoce da uguraju laptop uz dijagnostiku :D
 
Član
Ima da...al windows mobile je krs....a skoro sve dijagnostike najbolje rade na XP....kao i krekovi za iste...
 
Član
To da...na njemu internet ne pali sa ili bez dijagnostike...inace ode licenca i mozes se pušiti
 
Član
A u cemu je fora sa tim internetom, jaran moj ima neku dijagnostiku i normalno pici net sa tim laptopom a ne vjerujem bas da ima originalnu licencu :D
 
Član
Mozda je neka starija...fora ti je da softver se nadogradi i sjebe licencu na interfejsu...i onda imas samo komad kabla beskoristan. To je namjerno napravljeno da radi a ujedno ko ima orginal njemu nadogradi na novi softver sa ispravkama. Ja sam zezno dijagnostiku. Pa onda partizanija ziva da popravim
 
BHT Ovisnik
Nece ti sam nadograditi, dignes program u safe modu bez interneta,kasnije normalno moze biti upaljen internet,samo te svaki put na pocetku pita da li ces nadograditi,ti kazes ne i to je to
 
Član
Neces vjerovati da mi je vcds tako uradio....i ubio kabal...bez ikakvih pitanja je uradio neku provjeru u pozadini...sledeci put mi je samo ispisao nema licence. A softver ostao isti ne nadogradjen...nije se zezati jednostavno
 
Top