pomoc pri kupovini auta i informacije

pomoc pri kupovini auta i informacije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ako neko zna nesto o ovoj astri iz visokog neka kaze

http://www.pik.ba/artikal/1195337/opel-astra-1-6-/


Isto tako interesuje me opcenito o fiat stilu motor 1.8 benzin prednosti mane, ma sve sto znate HAJMO FIAT FANOVI :icon_biggrin:
 
normala je napisao(la):
ako neko zna nesto o ovoj astri iz visokog neka kaze

http://www.pik.ba/artikal/1195337/opel-astra-1-6-/


Isto tako interesuje me opcenito o fiat stilu motor 1.8 benzin prednosti mane, ma sve sto znate HAJMO FIAT FANOVI :icon_biggrin:
[/quote

e jesi buraz naso stas kupovat astru i fiat ne zna se sta je gore :DD al ozbiljno prijatelj mi je imo astru i odahno je tek kad ju je prodo i preso na vw a jos je bila uvezena iz italije. Lim nula novijim vec izbacuje koroziju a fiat ti je sranje od auta nemoj ni slucajno! Razmisli o vw 1.9 TDI motor neki najzahvalnija auta iz licnog iskustva !
 
ma pogleda ti Astre covjece cak dva auspuha :lol:
nezz drug ali za te pare mos kupit i Audia A3 2000god. 1.8 s 94KW ipak je VW grupacija ili kakvog Seata ;)
 
ernadhusic je napisao(la):
ma pogleda ti Astre covjece cak dva auspuha :lol:
nezz drug ali za te pare mos kupit i Audia A3 2000god. 1.8 s 94KW ipak je VW grupacija ili kakvog Seata ;)

pa da ima 3 opel je opel a vw je vw tako da je o tom suvisno i pricat :DD
 
Sinbad moreplovac, ako ovo citas, ja ti se *erem na tvoj VW :cool:

1.6 u Stilu je ok motor, a 1.8 se isto ugradjivao u Punta HGT, tako da ne znam da li treba dobro odrzavanje kao u Puntu ;)
 
Covjek konkretno pita za Astru i Stilo, onda ni izcega prvo spomenuse VW i Audi. A jesmo pametan narod sa konstruktivnim prijedlozima.:icon_rolleyes:
 
Član
Htjeo sam i sinoc da komentarisem na temu ali 'moreplovac' mi dize pritisak tako da sam odustao.:spam:
Sto se tice fiata tu ne znam nista i necu da ga komentarisem.:cool:
Opel preporucujem iz licnog iskustva sa tom markom. Nikada nisam imao nikakav problem sa njima a imam trenutno 3 auta te marke.
Konkretno za ovu astru: izgleda dobro ali to ne mora nista da znaci dok dobro ne pogledas kola. Motor je dobar i izdrzljiv. Cijenu necu komentarisati jer je to samo tvoja stvar koliko si spreman izdvojiti para. Ako je prethodno odrzavan kako treba neces imati problema. Bitno je samo ubosti cuvan i odrzavan primjerak.
Sretno ;)
 
Član
Opela astru vozam vec 8 godina ja prezadovoljan lim i nije tako los kada se auto odrzava kako treba kod mene je 1.7 td tako da ti sto se tice motora ne mogu puno pametovati a dijelovi za nju kao i za svako drugo auto ako hoces dobro moras dobro i platiti

Druga stvar ovom opelu je po meni malo nerealna cijena i sto je troje vrata mozes za ovu cifru "izroviti" bolji primjerak Opela.
Nek je sa srecom u kupovini
 
Član
Ovdje na forumu svaki cigo svog konja hvali. Najbolje ti je uzmi sta se tebi sviđa i sta ti hoces.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top