Pomoc pri izboru CD playera

Pomoc pri izboru CD playera

Član
e ovako mozda nesto novo legne u auto pa imam neka 3-4 komada u ponudi pa me interesuje sta vi mislite koji je bolji... ja sam vise zapeo za ovaj pioneer posto imam pozada pojacalo wofer i zvucnike isto pioneer..
Pioneer DEH-2100UB
Sony CDX-GT530UI
KENWOOD KDC-316U
 
Član
moze biti to ali kod ovih mi je prednost sto svi imaju mp3 i neki cak i aux ulaz.. zapeo sam za pioneer posto vec imamm ozvucenje pioneer-ovo pa da to kao uparim sve ali opet se dvoumim zaa ovee ako je koji bolji.. aa cijena im je ista...
 
Član
Forare je napisao(la):
moze biti to ali kod ovih mi je prednost sto svi imaju mp3 i neki cak i aux ulaz.. zapeo sam za pioneer posto vec imamm ozvucenje pioneer-ovo pa da to kao uparim sve ali opet se dvoumim zaa ovee ako je koji bolji.. aa cijena im je ista...

Pa i ovaj ima mp3...
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Forare je napisao(la):
moze biti to ali kod ovih mi je prednost sto svi imaju mp3 i neki cak i aux ulaz.. zapeo sam za pioneer posto vec imamm ozvucenje pioneer-ovo pa da to kao uparim sve ali opet se dvoumim zaa ovee ako je koji bolji.. aa cijena im je ista...

Pa i ovaj ima mp3...

jojj menee mislio sam USB i aux :lol:
 
Član
pokusaj naci
Alpine CDE130 USB/Mp3/AuX

cde130rr.jpg


on ti je nekih 180KM kod nas nov sto znaci garancija ide uz njega

ako cijena ne igra bas neku ulogo vecu, onda trazi malo jace serije
 
Član
e pa to je problemm.. cijenaa samo... ovi su svi tu oko stotke... ali se opet predomisljam dal kenwood ili pioneer koji je bolji...
 
Član
znaci bolji je pioneer.. sutra bi trebao ici pogledati obaa ali najvjerovatnije onda da cu uzeti pioneer, ali mi opet nekeko kenwood ljepsi ovako izgledom pa se opet dvoumim nekako... ali sutra cu vidjeti oba pa uzeti jedan uglavnom...
 
ako imas opciju da mozes oba skopcati i poslusati tako i uradi jer ovde je rekla kazala dok to ne probas uzivo nista , ja uvijek idem ka ljepsem ovi alpine su mi kao digitroni djaba sto ih raja hvali , ako ne ganjas neke opasne zvucnike , takmicenja i sl svaki normalan brend ce te zadovoljiti
 
Član
ma treba mi za moje potrebe samo imam gore u tabli dva visokotonca neka novi su uglavnom... i pozada u dasci pioneer neke od po 170w max,35w nom,4oma... i u gepeku woofer pioneer 12" i pojacalo pioneer... pa bi radije uzeo pioneera da to sve uparim vise ali mi se ovaj drugi za nijansu vise svidja izgledom...
 
pa et sam odluci dobro ih pogleda a kvalitetom ne odudaraju puno jedan od drugog tako sta god uzmes neces pogrijesiti za tvoje potrebe
 
Član
Kenwood najjaca marka kakvi alpine, kad vidim onu dugmad bas k'o siforex blokovi u dugmetu kila ima. Kod mene je kenwood radi bez problema a dok su se nekada dvojke vozale aktivno ono kad je svaka druga kuca vozala golfa 2 bio je aktuelan kenwood a i skup naravno kasetofon ne cd. Moja preporuka ti je kenwood prvo sto su dobrog izgleda a i rade dobro.
 
Top