Pomoc oko prikolice

Pomoc oko prikolice

Član
E vako kontam da kupim prikolicu za prevoz motocikla medzutim
do sada nisam ni jednu naso da mi se svidza. Zato sam u razmisljanju da napravim istu. Sad me interesuje koliko je para atest
i dali je uopse to moguce kod nas uraditi i registracija . Prije se moglo sad:icon_question: posto kod nas sad vako sad nako I ako ko zna nekog da prodaje nek javi.
 
Član
muris je napisao(la):
E vako kontam da kupim prikolicu za prevoz motocikla medzutim
do sada nisam ni jednu naso da mi se svidza. Zato sam u razmisljanju da napravim istu. Sad me interesuje koliko je para atest
i dali je uopse to moguce kod nas uraditi i registracija . Prije se moglo sad:icon_question: posto kod nas sad vako sad nako I ako ko zna nekog da prodaje nek javi.

Moj slucaj. Prije vise od godinu dana sredim moju prikolicu u Srbiji, spakujem u garazu, reko, doci cu po nju. Sredim ovdje atest, registraciju i dobijem tablicu (sto znaci da mozes sam napraviti prikolicu sebi za svoje potrebe). Sad, godinu dana nisam prevezao prikolicu iz Srbije, propala mi registracija, placena kazna od 100-tinjak markica i jbm ti prikolicu. Ako ti treba i imas kuku, prodam ti moju, pa je ti sredjuj za svoje potrebe, a ja cu je registrovati.
 
Top