Pomoc oko pojacala raveland xca1600

Pomoc oko pojacala raveland xca1600

Član
Imam jedan problem oko ovog pojacala jedne prilike mi se pojavio bijeli dim iz njega i sad pojacalo radi ali se desava da recimo kad pojacam prekine mi zvucnik ( pioneer tsw-307 d2 ) ili kad je normalna muzika nije pojacano radi neki 15 min prekine moram ugasit pa ponovo upalit pojacalo i opet radi par minuta i ugasi se ljudi mi govore da mi je to do kablova ali ipak mislim da je u pitanju pojacalo :))
 
Član
moraces ga odnijet elektricaru da se napravi, nije do kablova ako je vec jednom dimio.
 
Član
Inace i prije nego sto se pocelo pusit gorili su osiguraci ! znaci jedino mi ostaje da odnesem nekom da pogleda kakvo je stanje u njemu :) hvala
 
Član
Kako si spojio woofer na to pojačalo ? Da nisi fulao pa umjeto na 4 spojio na jedan ohm pa zato i topio osigurače :icon_question::icon_rolleyes:
 
Član
adi187 je napisao(la):
Kako si spojio woofer na to pojačalo ? Da nisi fulao pa umjeto na 4 spojio na jedan ohm pa zato i topio osigurače :icon_question::icon_rolleyes:
IMG_6778.JPG

pojacalo ovako izgleda spojio sam samo na 1 izlaz tj na ovaj Bridge

3%252CPIONEER+12%25E2%2580%2599WOOFER+DOUBLECOIL+%2526+macnac+rm199%252Cnaa.JPG

A na zvucniku je spojeno ova dva znaci srednja crvena i crna su povezane koristim vanjske dvije plus i minus tako sam kupio zvucnik
 
Top