Pomoc oko GPS-a

Pomoc oko GPS-a

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ljudi meni treba mala pomoc.Moj ortak ima taxi firmu i svako njegovo vozilo ima GPS sistem za pracenje,pa me interesuje kako ja mogu pratiti njegova vozila iz svoje kuce?Imam njegov username i password :icon_rolleyes:

PISITE NASLOVE TEMA TACNO!!!OVO "POMAGAJTE LJUDI" MOZE BITI BILO STA !!!
 
pa bralee mili, treba ti software kojim se i on kaci da prati zujalice, username i pass i eto ga, ne vidim sta je tu komplikovano :icon_question::icon_question::icon_question::icon_question::icon_question:
 
Hallo,
Znati, gdje se kola nalaze putem GPS-a je vrlo jednostavno.Kao firma moras imati GPS zentralu koja je spojena putem satelita i naravno odobrenje za pracenje pojedinih kola.Ako imas Handy-telefon moras tu opciju ukljuciti ali isto tako moras imati odobrenje za pracenje kola.Odobrenje dobija se od jedne posebne zentrale koja je zaduzena za GPS.Sistem radi 100% sa promasajem od 5 metara.
 
Član
zen3dom je napisao(la):
pa bralee mili, treba ti software kojim se i on kaci da prati zujalice, username i pass i eto ga, ne vidim sta je tu komplikovano :icon_question::icon_question::icon_question::icon_question::icon_question:

Mozes li mi reci koji mi softver treba za tu garmin navigaciju a ja imam user name i pass?:icon_rolleyes:
 
Član
Pa firma koja je to spajala vjerovatno ima svoj sajt, odes tamo, logujes se sa tim podacima i dobijes pristup informacijama...
 
Evo jedan link o GPS-sistemu.Tko nezna njemacki jezik moze da si izabere neki hrvatski ili engleski jezik.
http://de.wikipedia.org/wiki/Global_Positioning_System
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top