POmoc oko farbanja auta

POmoc oko farbanja auta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozz raja..pocetnik sam na ps tuningu,,moze li mi neko reci kako je najednostavni nacin da ofarbam auto !! hvalaa :icon_smile:
 
Član
Hvala Drug...gledaoo sam too alii nemogu nikakoo da uspijem da ofarbam ,,jbg...u svakom slucaju HVALA TI;)
 
alminc je napisao(la):
Hvala Drug...gledaoo sam too alii nemogu nikakoo da uspijem da ofarbam ,,jbg...u svakom slucaju HVALA TI;)

ja sam sa tog uputstva naucio,ne znam zasto ne bi i ti :icon_rolleyes:
mada je pravo farbanje,ustvari brushanje,ali moras imati dosta dosta iskustva da bi to mogao uradit,tako da pokusavaj to,korak po korak idi i mora uspjet...stavi ovdje kad ofarbas da vidimo u cemu je problem ;)
 
Član
da skontaoo sam kako se farbaa..upravu si treba dosta strpljenja,,samo sam htioo da pitam da nema kakav laksi nacin boljenja automobila ?? ali i ovoo je super samo dok se malo ustelam..thx:cool:
 
alminc je napisao(la):
da skontaoo sam kako se farbaa..upravu si treba dosta strpljenja,,samo sam htioo da pitam da nema kakav laksi nacin boljenja automobila ?? ali i ovoo je super samo dok se malo ustelam..thx:cool:

uvijek moras,nesto sam cackat i isprobavat,tutorijal je samo ono glavno,a ti treba da dodas nesto iz svoje glave...u tome i jest car photoshopa ;)
 
Član
Valjal ovo ista !!
 

Prilozi

  • New-Skoda-Fabia-2-lga.jpg
    New-Skoda-Fabia-2-lga.jpg
    66,1 KB · Pregleda: 23
  • New-Skoda-Fabia-2-lg.jpg
    New-Skoda-Fabia-2-lg.jpg
    74,4 KB · Pregleda: 12
kada oznacavas uzmi poligonal laso tool i gore na vrhu stavi 0,5 pixela,zumiraj skroz do blatobrana i onda oznacavaj ;) ovako je neprecizno
 
Član
drug sasvim solidno za pocetak..tako sam i ja radio na pocetku..polako vjezbaj...a super si mi dao bazu za fabiu...poceo sam je raditi..svidja mi se pravo ova slika...i mali savjet..kad spustas ..uzmi magnetic laso tool ..bar ja tako radim..i fino oznaci ..tako ti je lakse...i pogledaj tutorijale..imas foruma za to..pun q.ac tutorijala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top