Pomoc Audi A6 2.5 tdi potrosnja

Pomoc Audi A6 2.5 tdi potrosnja

MTR

Član
odosmo s teme nismo coj'ku pomogli

@RS : jarane da nisi malo usvero , dje si vidio kod dizela benzinsku pumpu
 
Član
Ili nek ode na kompletnu diagnostiku ili nek se pomiri s tim da ima potrosaca... moje je savjet da proba nasuti goriva na nekoj drugoj pumpi. ajd pozzz
 
Član
Probat cu zamijeniti benzinsku da vidim i to , znam za board ali vidim koliko mogu preci s njim, ipak hvala svima na pomoci
 

MTR

Član
my bad :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

konto sam da momak misli na pumpu goriva u autu , hahahah benzinska pumpa , nece me nesto nocas :lol::lol::lol:
 
Tehnicki podaci o A6
http://www.audi.de/etc/medialib/ngw/product/used_cars/a6/pdf/a6c5.Par.0005.File.pdf/1998_02_a6_c5_25tdi.pdf
 
pa sta bi ti, da vozas limuzinu 2.5 150ks i da trosi 4-5L:icon_question::icon_question:
taj motor nece trosit ispod 10L da ga ne znam kako vozis
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
pa sta bi ti, da vozas limuzinu 2.5 150ks i da trosi 4-5L:icon_question::icon_question:
taj motor nece trosit ispod 10L da ga ne znam kako vozis

ja i neocekujem da trosi 4-5L, a 10 i 13 nije isto
 
Super Moderator
automatic inace trosi vise litar-dva i mozda malo slabije vuce jer drugom ide 90 a i ostale brzine su mu duze
i moj nije malo trosio ali ako mislis da imas nekih problema odvuci nek ti pregledaju auto bolje nego da skroz stane ;)

CoL3-99 je napisao(la):
u prijateljice mi je isti taj motor,samo je u nje allroad,automatic,isto tako negdje trosi,to je normala

taj allroad ima 2300 kg i quattro a njegov audi nije quattro i tezak je oko 1700-1800 kg

eprom_error je napisao(la):
ja sam imao a4 automatik quatro po gradu ispod 15 nije nikad uzeo a jos kad ga malo stisnem uzme i 20l 1.8t benzin

vjeruj druze i kod mene manualac nista manje nije trosio 1.8T 120kW
brate zedan je taj 1.8T uzas :icon_confused:

Druze probaj sipati gorivo na hifi
Ja stalno tamo sipam i u vecini slucajeva im je dobro gorivo
rover mi je prelazio i 50+ km vise nego na drugim pumpama a kada sam zamijenio filter goriva, i ovaj stai je bio kao nov ;)
 
Član
Auto svakako ide na pregled ovih dana za svaki slucaj, a probat cu zamijeniti i pumpu pa cemo vidjeti hoce li biti kakvih promijena
 
Član
ovako drug, otvorene ti je normalno 6.5-7 litara, znaci da vozis laganih 100 na sat, gradska ispod 10 nema teorije (10 trosi na najmanjem mogucem gasu i pravoj penzionerskoj voznji...) normalne voznje nekih 12L znaci da ga ne stedis a i ne gasas previse, umjereno, gradska guzva 13-15 sigurno... tako je bar kod mene bilo, 2.5tdi 110kw, tiptronic, bio je u pitanju passat, znaci tvoj auto je jos tezi... eto nadam se da ces se moci orijentisat prema ovom sto sam ti napisao... i da, auto je bio u 100% ispravnom stanju, znaci nijedne jedine greske, veliki servis tek uradjen bio itd... pozdrav i sretno, ako mozes prodat to prodaji odmah, jer ako budes morao mjenjat bregaste. hidropodizace, klackalice i ostalo, a velika je vjerovatnoca da hoces jer ta auta 90% ljudi nije odrzavalo kako treba, o tiptronicu da ne pricam, zanebesace ti se od silnih hiljada...
 
Član
:icon_eek:
meni se čini malo prreepreviše ..nemerem belivet!
moj 19 tdi 90 ks ručni mjenjaš po zimi troši po gradu oko 7,5 l ,,na otvorenom blizu 6 ,,
tvoj je veći i jači ,,al za 'duplo ' nebi smio toliko !!
stari audi 100 kod susjeda trošio slično sa 2.5 motorom ..
 
Top