Poludilo daljensko zakljucavanje auta !!!

Poludilo daljensko zakljucavanje auta !!!

Pozdrav svim forumasima.:stop:
E ovako, imam problem sa daljenskim zakljucavanjem na Golfu serije 2 vakum princip....
Radilo je sve normalno ali nekidan ja da zakljucam auto ono se samo poce neprestano zakljucavati i otkljucavati,
kad pritisnem neku tipku prestane na par sekundi i onda opet stalno zakljucava i otkljucava,
probao na vratima reko da se nije nesto zeznulo al ono isti djavo.
Izvuklo mi je zivce malo rec :rage: dok sam nasao kutiju od daljenskog i izvukao osigurac, mislio sam da ce vakum pumpa da crkne,
al sva sreca nije radi normalno centralna brava, problem je vjerovatno u samoj kutiji ili semi kako je spojen daljenski ako neko zna,
sta moze biti, docega je i jeli neko imao slican problem poz.
 
Ako se dobro sjecam u mog golfa je prije bio takav problem na jednom crijevu da je malo pustalo zrak tako da je zavaravalo vakuum motoric..nemogu ti reci 100% pogledaj malo crijeva
 
Član
ako centralna brava radi ok kada izvadis osigurac od daljinskog zakljucavanja onda je sve jasno.
Pokusaj rsetovati daljinsko zakljucavanje i reprogramirati transmitere. Mislim da ta kutija ima negdje jednu skrivenu tipku za reset. Trebala bi biti.
Posle ide obavezno programiranje. Ako to ne budes znao odraditi....onda elektricar
 
Član
Otidi nek ti to pregleda Selver,zivi u tvom gradu tj u Banja Luci a covjek je doktor svog posla tj elektricar ;)
 
E ovako procitao sam vase komentare i pomogli su dosta ;) hvala
Prvo morao sam vakum pumpu promjeniti moja crkla :facepalm: sreca pa sam nasao istu na otpadu :)
Centralno sad radi super :happy:
ali problem je u kutiji nasao sam i reset tipku ali nesto je vjerovatno crklo u njoj pa sam odlucio kupiti novo da se nezezam :cool:
Otidi nek ti to pregleda Selver,zivi u tvom gradu tj u Banja Luci a covjek je doktor svog posla tj elektricar ;)
Imas li broj mozda od tog elektricara trebace mi za jos neke sitnice :)
 
Top