Polo - tepSIJA - Komentari projekta

Polo - tepSIJA - Komentari projekta

Član
Masinicu sam trazio cirka 1mj, gledao sam svakakvih slicnih skula, tj ovih malih starih i laganih auta, na kraju je ovo auto mene kupilo. limarija mi je bila presudni faktor, a ovaj auto je sad 30+ godina i vjerovali ili ne samo na par mjesta je pocela hrdja, stanje za njegove godine je malo reci Savrseno. limarija je cisto sada sredjena da se produzi vijek trajanja, dobra zastita ide i to je to. poslije toga ide ne znam ni ja sta skontam u voznji :)
 
Član
Zar ti nisi rasprodao sve i otisao zivit van BiH ???

Hrabar si sa ovim projektom, ovaj Polo ima gori trap od Golfa 1 i ako budes ubacivao kakvu masinu, morat ces se dobro potrudit oko toga...

Jednostavnije ti je da ti ja prodam svog keca :D

Uglavnom, sretno sa sarafanjem ! Trebat ce ti ! ;)
 

IGY

Član
e moj tefsija samo krsis pare, ostani na jednom i sredi ga do jaja

btw sretno u nastavku ;)
 
Član
esso_sa je napisao(la):
Zar ti nisi rasprodao sve i otisao zivit van BiH ???

Hrabar si sa ovim projektom, ovaj Polo ima gori trap od Golfa 1 i ako budes ubacivao kakvu masinu, morat ces se dobro potrudit oko toga...

Jednostavnije ti je da ti ja prodam svog keca :D

Uglavnom, sretno sa sarafanjem ! Trebat ce ti ! ;)

ipak nisam, iskrslo mi nesta odlicno tu gdje jesam.

Za trap znam, upoznao sam se i raspitao sta i kako prije kupovine, dosta posla ceka, ne zurim nigdje, nisam sebe ogranicio s nekim rokom ili slicno, vec polahko, bez zurbe zavrsavati dio po dio, hvala u svakom slucaju.
p.s. hvala i na ponudi, znam da je auto 10ka ali radije volim vozit nesta sto sam ja napravio/pokvario nego sjesti u gotovo i gas.

@Igy.
necu vise od ovoga nista slagati :123:
 
Član
tepSIJA je napisao(la):
ipak nisam, iskrslo mi nesta odlicno tu gdje jesam.

Za trap znam, upoznao sam se i raspitao sta i kako prije kupovine, dosta posla ceka, ne zurim nigdje, nisam sebe ogranicio s nekim rokom ili slicno, vec polahko, bez zurbe zavrsavati dio po dio, hvala u svakom slucaju.

Lagano onda, nebi bilo lose da se malo konsultujes i sa Sircom iz Olova (zeleni polo), covjek ima dobrog iskustva sa istim autom ;)
Hocel ti i ovo Dane sarafat il ces sad full sam sarafat ?

tepSIJA je napisao(la):
necu vise od ovoga nista slagati :123:

Jest mi nesto ova izjava poznata... Podsjeca me pravo na mene :lol:
 
Član
@esso_sa
vec sam pricao s Gagom ( Sircom) ukratko oko svega i posavjetovao se koliko toliko, on je slozio dobro sve, pa cu iskoristi razne informacije, konkretno oko prednjeg trapa, ubacivanje motora i sl je problem, pa da to uradim i da drzi kako treba. Nasao sam i jednom njemca koji vozi istu tipu i prodaje hajmo reci gotove proizvode koje 80% olaksavaju stvari rijesavaju gotovo sve probleme, ali je preSkupo pa ganjam nacrte da isto sebi napravim. Srecom sada sam u mogucnosti da uradim dosta stvari koje su mi prije nedostupne bile pa cu pametno ovaj put.

Sad cu sve sto mogu full sam uraditi :lol: , ali ako zatreba pomoc Daneta naravno da cu se obratiti jer sve sto mi je uradio na autu je vrijedno i vise nego dobro uradjeno , nemam ni jednu jedinu zamjerku na njegov rad, naprotiv velki respect za njega.

A ima ona poslovica.. Najlakse je sebe slagati , i uzalud tragati :) :icon_biggrin:
 
Top