Polo dobio GTI izvedbu

Polo dobio GTI izvedbu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Njemački je proizvođač za Ženevu pripremio najsnažniju izvedbu popularnog gradskog modela koji ispod prednjeg poklopca skriva 180 KS snažni TSI motor

154zjw6.jpg


Nepunih godinu dana nakon predstavljanja Polo dobiva i najsnažniju GTI izvedbu. Legendarna tri slova u ovom slučaju označavaju model pogonjen 1,4-litrenim TSI motorom koji uz pomoć kombinacije turbo punjača i kompresora osigurava snagu od 180 KS i 250 Nm okretnog momenta. Motor poznat iz Golfa GT i Seat Ibize Cupre uparen je s DSG mjenjačem s dvije spojke i sedam stupnjeva prijenosa. Iako još nisu poznati službeni podaci, za očekivati je kako će mali GTI ubrzavati do 100 km/h za manje od 7 sekundi i razvijati maksimalnu brzinu od oko 225 km/h. Kao i veći brat Golf, i Polo je opremljen XDS elektroničkom blokadom diferencijala koja osigurava maksimalnu trakciju i iskorištavanje velikog potencijala agregata. Dinamičnim voznim osobinama pridonosi i temeljito dorađen te 15 mm snižen ovjes, kao i serijski 17-inčni naplaci prepoznatljivog dizajna. Što se izgleda vanjštine tiče, sve promjene napravljene su po uzoru Golf, uz izuzetak prednjih svjetala s LED-icama te dvostruke ispušne cijevi. Unutrašnjost je također prekopirana iz većeg modela, a donosi sportski upravljač s ravnim donjim djelom, profilirana sjedala tartan uzorka te bogatu serijsku opremu. Na tržištu se očekuje u ljeto ove godine.


2q0sf7s.jpg

2dablw0.jpg
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Polo gti:cool:tipično za wv-copy paste:lol:

A pežou je svaki model totalno drugačiji od ostalih :icon_question: Dizajnom sve i jedan model vuče na drugi a i farovi su na vecini modela isti...A što se tiče pola extra izgleda a i motor je za ovako mal auto moćan!!!
 
Član
daki je napisao(la):
VW Klasika, al svidja mi se pravo. Najbolji detalj su mi sjedista. :cool:

To je jedini detalj koji mi se ne svidja ako vjerujes a ostalo je za 10..inace, najljepsi enterijer...

P.S. Postalo je dosadno vise oko ovih brend prepucavanja...ubijate sve teme po forumu....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top