Polo 1.0 mpi

Polo 1.0 mpi

Član
Ispao mi je Polo 2002 godina 1.0 mpi za veoma male pare, sa autom je sve OK, znam čovjeka, auto mu je viška i daje ga ispod cijene. Eh mene škakilja ovaj upaljač od motora, kakav je, ima li kakavih problema, kolko troši? Kolko sam na netu vidio, u njemu je lanac. Auto bi se vozalo dosta po gradu, a i na relacijama TZ-gračanica, gradačac i tako. Unaprijed hvala! :D
 
Član
Ma evo ja sam malo istraživo, vlasnik ovakvog pola mi kaže 8 litara prosjek potrošnja :facepalm: tako da sam odusto od njeg, radije ću uzet veće auto sa većim motorom, ako troši makar je opravdano. :) Inače ne volim te upaljače od motora, al et čovjek ga jeftino daje, al džaba mu :D
 
Član
Taj 1.0 12V motor po gradu vjerovali ili ne uzece 8-10L a ne moze meda taj motor, otvorene od 5-7L a opet kad vidi 130km/h, na prvu benzinsku stanes i kupis pive da proslavis taj trenutak. Ja ne znam zasto taj motor i napravise ikako... Ako je jeftino kupi ga i prodaj za vise para, ako ces ga sebi ostavljati onda vala ugradi plin jer ce ti trositi kao i tvoja sierra a ici ce kao kineski skuter od 50 kubika :D
 
Član
Ma ja sam odustao od ovog, šta će mi prdavac. Gledat ću normalno auto sa normalnim motorom, ako troši 10 litara da je opravdana ta potrošnja :D Što se mene tiče ovde može katanče.
 
Top