Poklanjam!!! Imate nešto što vam ne treba, a želite to pokloniti, pišite ovdje.

Poklanjam!!! Imate nešto što vam ne treba, a želite to pokloniti, pišite ovdje.

Član
Brum Brum je napisao(la):
Instalacija za bixenon, sa relejom za duga svjetla za obadva fara ;) Sarajevo, ne saljem na adresu, mozete doci po to ako kome treba

061/537-432 Elmir;)

ja sam zainteresovan,pa vec nije poklonjeno uzeo bih rado.Ja sam sa vojnickog

Imam volan od starije tipe golfa 2 dvokraki,pa ako nekome treba moze doci po njega
 
Član
Dao sam broj telefona, nemam kad kucati, kome treba nek nazove, imam jos jednu kuci instalaciju od bixenona ;)
 
Član
4 gume 225/45/17 , stare su , stoje mi bezveze , ako ima neko da mu trebaju za prvu pomoc moze ovdje na PM.

E da zaboravi i srednji lonac od Golfa III VR6 , ako treba nekom isto ovdje pozzzz
 
Član
isto 4 gume 225/45-17, pa ako netkome treba
http://www.bhtuning.com/dali-ove-gume-vrijede-ista-t-71346.html
 
Član
VR6 12V je napisao(la):
4 gume 225/45/17 , stare su , stoje mi bezveze , ako ima neko da mu trebaju za prvu pomoc moze ovdje na PM.

E da zaboravi i srednji lonac od Golfa III VR6 , ako treba nekom isto ovdje pozzzz



treba meni srednji lonac :):):) Ako nije otisao :)
 
Član
Jetta TDI je napisao(la):
Vidit cu ako ima ko iz Mostara. Imam PS odavno i nije se palio godinama. Koliko se sjecam nema chip pa treba mi da vidim jel ispravan.

Mislim da ja imam kuci. PES 04 :lol: Pogledati cu kada dodjem, pa ti javim ;)
 
Član
Bilo je 4, 5 originala, valjda cu naci neku. Bile su 3 kutije od tena, pune igara. Imam i sada PS2, samo ga nisam palio odavno.
 
Član
Imam jednu plastiku onu za branik sa maglenkom (Golf 5)
ne znam koja je strana al pogledam sutra
nesto ovako
slika-58381-2012-01-1327926011-velika.jpg
 
Član
poklanjam i ja mali hladnjak za golfa mk1, sa elektromotorom i ostalim, znaci u kompletu sve.. pa ako nekome treba nek dodje
 
Top