Pogodi koje je auto ?! - Procitati pravila igre na prvoj stranici!

Pogodi koje je auto ?! - Procitati pravila igre na prvoj stranici!

Ne znam postoje li načini da se blokira Google pretraga slika kad se postavi nešto, ali u svakom slučaju i meni to ide na živce. :cool:
 
Član
Ne znam postoje li načini da se blokira Google pretraga slika kad se postavi nešto, ali u svakom slučaju i meni to ide na živce. :cool:
Ma ja samo sta imam u glavi na to se i pozivam (i onda pretraga na google da potvrdim)
A sve te info u glavi sto mi imamo su od nekud, tako za ovo se sjecam rasprave sa jedim prijateljem ljubitelj merca ogroman (vozi 123coupe) i kako je sve nastalo od mečke i kako je mecka izumila svijet pa samim tim i bubu.
 
Član
Ma rekao sam davno niti se suzim niti mi zanimljivo tako igrati, sta znam znam i postavim sta ne znam pustim drugima.
Ko hoće neka traži na google :))
i ja tako radim, jer ovo dodje kao edukativna tema, a ne nabijanje bodova. Sto ne znam, procackam po nekim svojim knjigama automobila, ako ne nadjem, nikom nista :D

je li onaj auto gore neki KdF prototip ?
 
Član
Evo ja ću postaviti nešto lako umjesto kolege , smo nek se igra...

11016072_10206304988291915_8771820552324001383_n.jpg
 
Član
Baca mi na fiate lancie i alfe iz 60-tih. Najslicnije mi Fiat Abarth 750 GT ali opet nije to to od svih nabrojanih auta ima nesto vjerovatno neka specijalana verzija.
 
Top