Pogledajte šta Audi radi...

Pogledajte šta Audi radi...

Član
eto ga s corollom:D
ma kako god,meni je dovoljno da vidim nekog japanca i on je za mene pobjedio
a i audi pravi zestoke pile,mora se priznat...s vana nevine a pod haubom zvijer:cool:
 
Član
sta me odmah shvacate toliko ozbiljno sa tsuchiyom :D

ali uzmimo stazu koja ima dosta krivina i awd automobil, naravno da ce rwd zaostati, a i nema bas mnogo mogucnosti za pretjecanje ovdje...
z370 je smece... ova dva sti-a su sramota za subaru, a o tome ima dosta dokaza u top gearu i fift gearu... evo je ostao kao jedini konkurent, a startao je negdje u pripizdini...

pogledajte video gdje clio ganja focus rs,a focus nemoze pobjeci, po tome videu zakljucujemo da su ta dva automobila isto brza... a da pogledamo vrijeme kruga koji su ti automobili odvozili pojedinacno, dobili bi drugaciju sliku...
 

DLS

Početnik
joj jeste vi .. ma kad bi poredalo sva ona auta i dalo im istu cjenu ja bi opet uzeo audija .. sta je vama ?? pogledajte samo unutrasnjost drugih auta naspram audija ,, j*la vas koja sekunda .. vi ste svi profesionalni vozaci trka za tastaturom ..nemojte se kruhat izvaljivat .. ja sam ljubitelj mercedesa .al brate audi je babo za ove TUNIRANE japance .. :lol::lol::lol::cool::cool:
 
Član
Hvala brate,tvoj plusić mi je najdraži;):lol:

Uključi se u raspravu,tvoji argumentirani postovi nam fale:D
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Goca: Nisi skontao ili nećeš da skontaš šta govorim. Teško je poboljšati nešto što je tvornički balansirano.Bubam primjer,dam ti novi M3 i neki lijep budžet.Čunniraj mi ga da bolje drži krivine.Nećeš postići neke velike efekte zar ne? Velik je i rizik da ćeš zasrati auto.

A evo saznali smo da je vozač audija Keiichi Tsuchiya, ovaj podatak mijenja sav smisao rasprave:D:lol::lol::lol:

Sine samo ti dotjeraj tog M3 i dodaj lijep budžet pa ćeš da vidiš :icon_rolleyes:

technoGeek je napisao(la):
GocaS6 Hahaha Audi rules :)

:lol:

:lol:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Hvala brate,tvoj plusić mi je najdraži;):lol:

Uključi se u raspravu,tvoji argumentirani postovi nam fale:D

Praviti argumenti-rane postove ljudima koji nisu sposobni protumačiti 2 složene rečenice?!... A za ostale ljude postovi u vezi ove teme nisu potrebni... A ti pišeš takve gluposti da ljudi kada dođu s posla odmaraju mozak na tvojim "argumentiranim" postovima, kada budem u prilici predložim nekom magazinu da ti posveti rubriku, ime rubrike npr.: Na rubu znanosti, Dosie X Zeletova istina je oko nas.....
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Hvala brate,tvoj plusić mi je najdraži;):lol:

Uključi se u raspravu,tvoji argumentirani postovi nam fale:D

Praviti argumenti-rane postove ljudima koji nisu sposobni protumačiti 2 složene rečenice?!... A za ostale ljude postovi u vezi ove teme nisu potrebni... A ti pišeš takve gluposti da ljudi kada dođu s posla odmaraju mozak na tvojim "argumentiranim" postovima, kada budem u prilici predložim nekom magazinu da ti posveti rubriku, ime rubrike npr.: Na rubu znanosti, Dosie X Zeletova istina je oko nas.....

nek si mu se nagovorio vala svaka ti cast:icon_rolleyes:
ti pravis argumentirane postove samo kad se svadjas....
 
Član
boss_C200 je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Hvala brate,tvoj plusić mi je najdraži;):lol:

Uključi se u raspravu,tvoji argumentirani postovi nam fale:D

Praviti argumenti-rane postove ljudima koji nisu sposobni protumačiti 2 složene rečenice?!... A za ostale ljude postovi u vezi ove teme nisu potrebni... A ti pišeš takve gluposti da ljudi kada dođu s posla odmaraju mozak na tvojim "argumentiranim" postovima, kada budem u prilici predložim nekom magazinu da ti posveti rubriku, ime rubrike npr.: Na rubu znanosti, Dosie X Zeletova istina je oko nas.....

nek si mu se nagovorio vala svaka ti cast:icon_rolleyes:
ti pravis argumentirane postove samo kad se svadjas....

Tko si pak sad ti? Muti vrijeme i to pravo izgleda...
 
Član
BaXRS4: Tooo brate,nek si mi rekao:cool::cool:

Tvoj doprinos ovoj temi je bio da skidaš audiju kapu.Vauuu.Šta je Audi?jel se to jede?

Skuliraj brate malo,izvedi neku curicu na sokić,baci drkicu,radi nešto konstruktivno:D:lol:

Okani se lika koji navodno ne zna spojiti dvije rečenice;)
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
BaXRS4: Tooo brate,nek si mi rekao:cool::cool:

Tvoj doprinos ovoj temi je bio da skidaš audiju kapu.Vauuu.Šta je Audi?jel se to jede?

Skuliraj brate malo,izvedi neku curicu na sokić,baci drkicu,radi nešto konstruktivno:D:lol:

Okani se lika koji navodno ne zna spojiti dvije rečenice;)


Koliko vas je trebalo da napišete ovaj odgovor;)
 
Top