Poginuo motociklista

Poginuo motociklista

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
U nesreći kod Kliničkog centra u sarajevu učestvovao motocikl i putničko vozilo...
19.06.2008. 17:17

U ulici Bolnička, u blizini Kliničkog centra Univerziteta u sarajevu, danas se dogodila saobraćajna nesreća u kojoj je jedno lice smrtno stradalo.

Prema riječima očevidaca, u udesu su učestvovali motocikl i vozilo džip "nissan". Vozač motocikla je podlegao na licu mjesta.

Policija je obezbijedila lice mjesta i u toku je uviđaj.

 
Član
Evo sad sam od tamo,nije ni 100m od moje kuce.Neki mlad momak sa britanskim tablicama mu je oduzeo prvenstvo,i vidi se da je motorista kocio 20-30m ali nazalost nije uspio zakociti..Nije imao kacigu ni zastitnu opremu,isao samo da naspe goriva na breci..I nije nissan dzip nego micra,glupi novinari ne znaju ni to vidjeti.Motor je ducati,a raja iz grada zna motoristu kao Ćif.

RIP
 
Član
daki je napisao(la):
Tuzno, najgore kad saznas da je tip krenu opusteno samo gorivo da naspe.

R.I.P.

ne znam za ovo opusteno cim je trag kocenja bio 20-30m koja je onda brzina bila u pitanju. opste poznati podatak je taj da vecina motorista po gradu (mislim na Sarajevo) vozi bez zastitne opreme zbog vrucine ili ne znam ti kojeg razloga a kojom brzinom voze to je cudo jedno. po gradu ne voze ispod 150 osim kad trebaju stati na semaforu ili skrenuti negdje. po meni i njima treba ogranicenje brzine koje ce postovati prvo radi svoje pa onda radi sigurnosti drugih. sve dok se to ne uvede bit ce stranice avaza popunjene ovakvim slucajevim.
 
Član
Ja u zivotu nisam vidio motociklistu da je vozio po propisima. Il voze prebrzo, il se guraju izmedju auta na semaforima, da ne pricam o zastitnoj opremi....
 
Član
šteta mlad.....štaš kad bez kacige hoće da voze brzo,u sanskom mostu je prošle godine momak sa 180 u gradu se ko i ovaj zabio u auto.....
 
Član
zato nek i ginu...da je normalno vozio, svaki od njih, ne samo ovaj, ne bi pogino...
rahmet mu dusi, al sam je kriv...
 
Član
Nije nase da sudimo,ali koliko ljudi i sa kacigama pogine...U ovom slucaju je auto uskratilo prvenstvo prolaza...
 
Član
syncro je napisao(la):
Ja u zivotu nisam vidio motociklistu da je vozio po propisima. Il voze prebrzo, il se guraju izmedju auta na semaforima, da ne pricam o zastitnoj opremi....

Onda nisi vidio mene... bio sam motociklista na jedan sat i nikada više... Auto je zakon... Ovo jeste najgore, ne nose zaštitnu opremu, nit išta... da su kazne strožije i patrole veće, ovo bi se drastično smanjilo...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top