plin opet poskupio,dokle???

plin opet poskupio,dokle???

Veceras krenuo da naspem plina,samo sam se okrenuo i nasuo benzin,jer je cijena plina dostigla rekordnih 1,35KM.Ne znam samo do kad ce dizati cijenu plina,jer je isplativost vec sad pod upitnikom.Ako ima negdje jeftinije,reci te:)
 
pa dizat ce dok ne dodje proljece i ne opadne potraznja.. zima je, puno se plin trosi, velika potraznja, normala da ce porasti cijena...
 
dobrinja, prema lukavici poslije terexa s lijeve strane, 1,18KM litar,,,,

takodje od veceras ne sipam vise jer mi se svede na isto, a zdravije za motor benzin...
 
zen3dom je napisao(la):
dobrinja, prema lukavici poslije terexa s lijeve strane, 1,18KM litar,,,,

takodje od veceras ne sipam vise jer mi se svede na isto, a zdravije za motor benzin...

znam za to u lukavici,al i to je puno....i ja bojkotujem plin od veceras.
 
Član
Ja sam resio da sredim benz.pumpu i da sipam benzin u Bijeljini, dodje mu isto kao plin u Srbiji kad sracunas...a vozis ko covek.

OggyBoy je napisao(la):
Kod nas oko markice plin.:icon_smile:

Realna cena;) Cak je realna i niza, ali nek bude da je to realno...
 
Član
Realna cijena svega je daleko niža, ali pošto državu boli briga za formiranje cijena prodavci to sami rade, državi je bitno da dobije svoje kroz akcize...a što je kvalitet daleko ispod standarda a cijene nerealno visoke njih zaboli nešto...a šo bi se i ješali kad im kapne koja u džep da se prave mutavi...
 
Član
Ja sam daewoo-a kupio 18.10. ove godine znaci oko mesec i po dana cena je porasla za 17 din, to je 0.34km...nenormalno!
 
Top