Plin i atest

Plin i atest

Član
Pozdrav, ovako ugradio sam plin i dobio atest i sad zelim da uvedem u saobracajnu, sad me int da li cu auto ponovo morati reg. jer mi reg. istice tek 6 mjeseca sljedece godine da bi uveo plin ?
 
Član
Ostaje ti registracija, plin se samo dopise u saobracajnu, mislim da ne smetaju kazne, nisam ih imao kada sam sebi radio.
 
Član
Pa zna se koji dokumenti se mogu dobiti kada imaš kaznu, a to nije saobraćajna, a tebi treba nova saobraćajna i vlasnički list.
 
Član
Ja na tvom mjestu ne bi upisivao plin u saobracajnu. Ne znam sta ce ti to....atest uradis radi sebe da je boca iapravna. Ako ti je tocenje plina uradjeno pored tocenja goriva ispod poklopca. Ne treba ti to u saobracajnoj!
 
Član
Ja na tvom mjestu ne bi upisivao plin u saobracajnu. Ne znam sta ce ti to....atest uradis radi sebe da je boca iapravna. Ako ti je tocenje plina uradjeno pored tocenja goriva ispod poklopca. Ne treba ti to u saobracajnoj!
Ja i pored ulaza za plin, pokraj benzina, imam u saobracajnoj LPG upisan. Ateste iz BiH samo u BiH priznavaju. Sta ces, odes npr. u njemacku, i kontrolisete policija. A ti mu pokazes arest na bosanskom?? U saobracajnoj pise samo Benzin... Treba ce ti prevodioc i notar da to potvrdi... Hehe
 
Član
Cisto da znas da vozila koja imaju upisan plin u saobracajnu placaju dosta skuplju putarinu kad registruju auto,ne znam tacno ali oko 70 KM izadje skuplje po nekim koeficijentima :)
 
Član
A znam ja sve to, samo me sad int. da li atest ima rok do kojeg vazi ?
Msm da li ja to mogu uvesti sve tek sljedece god kad ga budem i reg, da li ce vaziti atest ?
 
Član
Imas na onoj kartici od atesta ti pise do kada vazi (bar je meni tako), nzm samo za kazne da li ces zbog toga moci ako imas a ne placas registraciju ponovo samo upisu benzin/lpg
 
Član
Morat cu to vidjeti, ma sutra bi to odmah da znam da me nece kazne kociti, jer ih imam bas bas puno, a nmg ih sad sve rijesiti.
 
Top