Pitanje za SEAT fanove?

Pitanje za SEAT fanove?

Seataši , zanima me gdje kupujete djelove za seata i ko vam odrzava auto. Naime , prijatelj ima Seat Ibizu 2007.g 1.4 16v motor i doslo je vrijeme za veliki servis pa me zanima gdje da kupi djelove za servis i gdje da ih ugradi? Trazimo neku srednju varijantu da nije ni zara a da nije ni losa jeftina roba
 
Član
bar za seat to nije problem :) isti su djelovi ko u vw .. znaci na trafici :D

sad on moze kod ovlastenog ici ili nekog solidnijeg majstora plus sto taj 1.4 motor je old school nema puno pametovanja
 
vozio i mercedesa i golfa,sad opela :D,kad obidjes sve u gradu,svi su slicni po kvalitetu,najrealniji je Škoro,Motorex daleko najskuplji,Kare dobar kvalitet,dobre cijene,Avanti super sto se tice kozmetike,Anet po cijenama skoro kao motorex....dakle,Škoro,ili Kare..da vozi Opela rekao bih mu na Otoci radnja,gdje sam ja kupio set prije 2 dana :D
 
Little Dragon je napisao(la):
Nemoj mi reci , meni se nasao govorit za Opela , ko ti je reko za Dedu na otoci :lol:

nisi rekao da dedo ima i sina :lol:
hajd imam jednog majstora kod kruznog toka prema rakovici,Nermin,radi sva nova auta,pa cu ti provjerit kolko bi bile ruke ;)
 
Član
Provjeri i u AC Skoljic na Ilidzi. Kolega je kod njih kupovao dijelove za veliki servis Golf 4-ke. Oni su na Ilidzi, a evo ti kontakt telefon na ovom linku http://www.acs.ba/index.php?sid=45
 
Top