Pitanje za Mostarce, u vezi auta

Pitanje za Mostarce, u vezi auta

Poznajel ko od kolega ovu fiestu, prijatelj bacio oko na nju a da neklapa 500 km bezveze, ili ako kome nije problem da je pregleda malo i to

Hvala

http://www.pik.ba/artikal/5267942/ford-fiesta-14-tdci-2008-god-tel-063-128-183/
 
Član
Covjek sa foruma, samo ne znam kako se zove, uvezo sebi Focusa ove godine, sa 160 tisuca za ove pare. Nekako mi je to bolje auto od ove Fieste :icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
BHT Ovisnik
focus je karavan,a ovo malo auto, mozda mu treba manje,a i dosta mlađe auto ?
neznam tko je, ali znam gdje se nalazi otprilike, koliko sta mogu i znam provjeriti mogu ti vidjeti
 
CoL3 je napisao(la):
focus je karavan,a ovo malo auto, mozda mu treba manje,a i dosta mlađe auto ?
neznam tko je, ali znam gdje se nalazi otprilike, koliko sta mogu i znam provjeriti mogu ti vidjeti


Ako budes drug u prilici vidi kako ti se cini nije hitno niti pod moranje, najbitnije mi je da nije uderano da nije dirano oko jastuka sta to je pod jedan a pod dva opce stanje od oka sta se moze ocijeniti i kako ti se cini


a naveo sam vec zene se pitaju i samo fiesta od svih moguci dolazi u obzir
 
BHT Ovisnik
nisam bio vidio da si odgovorio kako mi je tab bio otvoren,a predpostavio sam da je tako :D
ajde vidjeti cu ako isao danas-sutra do prekosutra u grad provjerim ti pa ti javim:icon_biggrin:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
focus je karavan,a ovo malo auto, mozda mu treba manje,a i dosta mlađe auto ?

Nije ovaj karavan, ista su godina i dizeli, samo sto je Focus presao oko 160 :icon_smile:
Po meni puno ljepse i bolje auto, ali svak ima svoj ukus.
 
BHT Ovisnik
Franki je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
focus je karavan,a ovo malo auto, mozda mu treba manje,a i dosta mlađe auto ?

Nije ovaj karavan, ista su godina i dizeli, samo sto je Focus presao oko 160 :icon_smile:
Po meni puno ljepse i bolje auto, ali svak ima svoj ukus.

http://www.pik.ba/artikal/4564260/ford-fokus-dizel-god-2003-18-tddi-tel-063-128-183/ :icon_question:

ili ako mozda i ima zasto ga nema u oglasu ?
Focus je svakako klasa iznad i ljepsi,ali mozda trazi manji motor i manje auto jer ide djevojci
 
Član
CoL3 je napisao(la):
Franki je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
focus je karavan,a ovo malo auto, mozda mu treba manje,a i dosta mlađe auto ?

Nije ovaj karavan, ista su godina i dizeli, samo sto je Focus presao oko 160 :icon_smile:
Po meni puno ljepse i bolje auto, ali svak ima svoj ukus.

http://www.pik.ba/artikal/4564260/ford-fokus-dizel-god-2003-18-tddi-tel-063-128-183/ :icon_question:

ili ako mozda i ima zasto ga nema u oglasu ?
Focus je svakako klasa iznad i ljepsi,ali mozda trazi manji motor i manje auto jer ide djevojci


Nismo se razumili, ja sam rekao da je covjek sad kupio tog Focusa, i dao sam ga za primjer jer je skoro isto para pa da pogleda i njega :cool:
 
Član
Sto se tice ovih auta u mene cura ima fiestu samo stariju onu 2005god i pravo je dobro auto za te pare,cak mi se vise svidja ona starija posto je ova nekakva cudna :cool:
Mozemo ti ja i Col3 pogledati auto ako bas kontao dolaziti po auto ;)
 
Col3 je obecao kad ufati vremena pogledat ce pa cemo vidjeti sta i kako dalje uglavnom hvala i nije pod moranje :)
 
Top