Pitanje u vezi fotoaparata

Pitanje u vezi fotoaparata

Član
igy,znas li gdje online mogu naci 50-ku 1,8 za canon? novu bih zaganjao,jedino ako izleti jeftino malo koristena:icon_smile:
 

IGY

Član
ima na piku prodaje neki lik za 220, bila je i polovna za 200
gle njemu nista ne moze biti, ako radi radi, ako ima neku gresku odmah ce se vidjeti... mada meni je drug sa ebay-a narucio stigla za 15-tak dana super sve proslo

a imas i ovde, oni su u BL a rade dostavu
http://www.fotodiskont.rs/proizvodi/canon-ef-50mm-f18-ii-705.html

ili ako imas koga u bg, pa da operes porez doci ce te jos jeftinije

http://www.axelfoto.com/sr/index1.php?page=foto-specifikacija&kategorija=objektivi&proizvodjac=canon&id_proizvoda=326
 
Član
mislio sam na to da mogu bit izgrebana stakla...vjerovatno narucim ovaj iz ove prve radnje,nemam nikog u Srbiji...onaj 220KM je bio na piku,al nema ga od jutros:D
 

IGY

Član
trazen je, brzo ode
a provjeris, vidi se, a i ako ima koja parnica, sto je bas tesko, ne kazem ne mogucue, nece puno uticati na fotku ovim mozda pri zatvorenijoj blendi (veci F broj) ja recimo u svom imam dlaku, ni sam ne znam kako je upala i stoji na sred objektiva, i uopste mi ne smeta, nikako ne utice na fotku jednostavno se razbije, no svakako sad kad bude ciscenje opreme ide i on na osvjezavanje pa cu je izvaditi ali ono da smeta, ne smeta :cool:
 

IGY

Član
ja ba, nezz kako je upala, od kose dlacica i stoji na sred sredine :D
a necu ga prodavati, kod mene je stara tipa, sa malo boljim staklima nego ova nova tipa, za nepovjerovat ali istina, jos jedan savjet, ako bi trazio polovnu, i ako je to igla u plastu sijena, imas ih sa zutim cvjeticem
Canon-EF-50mm-f-1.8-II-Lens.jpg



i sa bijelim cvjeticem

D3S_1542-1200.jpg



u sustini su isti, no ovaj sa zutim je stariji model, i radzeni su u japanu, i imaju puno kvalitetnija i ostrija stakla od recimo ovih sa bijelim listicem koji se prave u taiwanu i maleziji... ono nije nesto puno ali eto ako bi nasao stariji usrecio bi se vise ;)
 
Top