PITANJE, sta mislite o Kenwood KFC-1652S

PITANJE, sta mislite o Kenwood KFC-1652S

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sta vi mislite ozvucnicima Kenwood KFC-1652S
Kontam ih staviti u vrata naso sam ih veoma jeftino nove
 

IGY

Član
Da kreneme redom, prebacio sam ti temu gdje i pripada, zatim sam naslov teme prepravio u nesto kako treba da stoji ;)
sto se tice zvucnika, nemoj ocekivati previse, ali ako nisi puno zahtjevan bice ti dobri, imaju 35 rms i visoku dB osjetljivost, tako da mogu svirati i direktno sa HU
Za koliko ih para imas :icon_question:
 
Član
To si vjerovatno gledo u TechnoMarketu u Tuzli prija par dana sam jaranu uzeo prednje neke od 13 cm i 6x9 elipse kenwoodove spojeno direkno na neki sony player onak kome muzika treba tek tolko da svira dobro je nije ni zvuk lose al fali snage na zvucnike :icon_rolleyes:

A ove sto si ti gledo ako se tebi svidjaju i cijenom ti odgovaraju kupi ;) otidji dole i do Tusa u MobilMediu imas i kod njih nekih zvucnika u tom cjenovnom rangu ....:icon_smile:
 
Član
IGY je napisao(la):
Da kreneme redom, prebacio sam ti temu gdje i pripada, zatim sam naslov teme prepravio u nesto kako treba da stoji ;)
sto se tice zvucnika, nemoj ocekivati previse, ali ako nisi puno zahtjevan bice ti dobri, imaju 35 rms i visoku dB osjetljivost, tako da mogu svirati i direktno sa HU
Za koliko ih para imas :icon_question:

Hvala za prebacivanje i uredbu iste a imam ih za 20$
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top